Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ehliyet için alacağım rapor daha önce aldığım raporları etkileyecek mi?

skywolfff

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar herkese,
Öncelikle bedensel engelli bir bireyim, sol diz altı amputem yok, Engelli raporum %43 ve Süresiz...

Şimdi ben sürücü kursuna yazılmak için yeni yasa çıkmış galiba komisyona girmem gerekiyormuş, merak ettiğim konu sadece bununla ilgili yakın bir tarihte bu sürücü kurslarına yazılan abilerim ablalarımdan bilginize ihtiyacım var.
İlk baş Sağlık ocağına gittim ve oradan beni hastaneye sevk etti ve ben KBB ve ORTP. heyetine girdim oradan verilen raporla komisyona sevk etti, ardından olduğum ilçedeki ilçe sağlık müdürlüğüne gittim dosyaları verdikten sonra ayın 23'üne tarih verdi ve sağlık kurula odasına gideceğim devlet hastanesinde.
Benim merak ettiğim konu şu varolan ''Engelli Raporum'' ile herhangi bir oynanma durumu söz konusu olamaz değil mi ? , netice de ben oraya sürücü kursuna yazılmak için rapor için gideceğim yani oradaki çıkacağım doktorlar sürücü kursuna yazılmak için verilecek rapor yazarlar diye düşünüyorum, bu durum hakkında bir fikri olan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkür ederim.

Üst Alt