Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss tercihleri ne zaman başlayacak?

Bayram tatili bitimi yani 24 HAZİRAN dan sonra açıklanacaktır bence.

Başvuru yaptım ama tercih yapamadım bekliyorum

@Barisgzl1,

ya abi Allah aşkına 1 yorum hariç diğerleri mantıksız konuşmuş E-KPSS tercihleri ocakta yapılır şubatta açıklanır nokta ! 2020 den beri sistem bu şekil yürüyor itiraz eden arkadaşlara gösteririm son 4 yılın E-KPSS takvimini bende çok istiyorum şimdi 3-4k alım yapsalar hatta daha da fazla alım olsa keşke.. ama 4 yıldır sürünüyoruz 89 aldım işe yarayıp yaramayacağını bende bilmiyorum o yüzden ocağa kadar bu soru sorulmasın seçimlerde bile yüksek alım yapılmadı ne yerelde ne genelde o yüzden bir mucize olmadığı sürece durum bu...

3 atama sözü verdiler 2016 bir kere tutular birdaha arkası gelmedi hep 2 tercih oldu. ocak aylarında alınıyor tercihler. aralık ayında yazı gidiyor kurumlara.

Kurumlardan talepler Eylül-Ekim gibi toplanıyor. O yüzden Aralık-Ocaktan önce tercih açılması çok zor.

Arkadaşlar son 4 yilki alimlara baktiginizda tercihler her yil ocakta sonuçlarda subatta aciklaniyo ancak su husus çok önemli kadrolarda %3 dilimi %10 olmadikca çoğu arkadasim benim gibi 10 yildir atama bekler vede alimlarda kadro sayisi en az 12000ile 15000 olmasi lazim ülkenin durumu ortada bu durumda benim söylediklerim buyuk bir HAYAL.....

Üst Alt