Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik başvurusunda kullanmak için vergi indirim belgemi nasıl alırım?

Batax

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
14
2006 yılında ilk işe girmişliğim var. 2013 yılında süresiz vergi indirim hakkı kazanmıştım. Yakın zamanda emekli oluyorum ve aklıma takılan vergi indirim belgesini tekrar almaktır. Şimdi emeklilik başvurusu için vergi indirim belgesini tekrar defterdarlıktan nasıl alabilirim? Vergi indiriminden zaten süresiz yararlanıyorum. Bunun için başvuru şartları var mıdır?

Vergi indirimi belgesini neden tekrar istiyorsun

Emeklilik başvurusu için zaten.

Daha önceki vergi indirimi varmış zaten.sgk tekrarmi istiyor sizden onu anlamadim

Zaten yararlanıyorum da, ille de vergi indirim belgesi istedi. Vergi dairesine gidip sayfa veya nüsha olarak verirler mi? Ben sadece bundan bahsediyorum. Yani tekrar vergi indirimden yararlanmak değil, indirim belgesi almaktan söz ediyorum.

@Batax, evet vergi dairesine giderek hic bi işlem yapmadan nüfüs cüzdanınızla nüshasını alabilirsiniz

@tb2nhf,
Yani direk olarak hemen verirler mi? Sadece emeklilik başvurusu için gerekli olacaktı.

@Batax, direk verirler yakın zamanda bende vergi dairesinden alacagım kac nüsha verdiklerini merak ettim burda paylaşırsanız sevinirim

Üst Alt