Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emektar üye🤔

OğuzHan112

Emektar Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
543
@OturanBoğa Bülent abi merhaba..

Şu Emektar üye meselesini bir düzene koyalım..emektar ne demek..emek veren demek.?

Akşama kadar oyunlarda oynayan...foruma hiç bir katkısının olmadığı üyeler de emektar olmuş..

Foruma gercekte emek haracayan arkadaşlar, bunlarda sayılı zaten siz biliyorsunuz...çok mesaj yazan değil foruma katkısı olanlar emektar olsun.. yada herkes normal üye olsun..

Önemsiz bir şey biliyorum... Ama ortada bir haksızlık olduğu için de ben tahammül edemiyorum.. sözünü tutmadın onu da unutmadım 🙂 ceza olarak sana yanık fındıkları yollayacağım 🤣

Önergemle ilgili diğer arkadaşların da görüşlerini almak isterim

Son düzenleme:
@OğuzHan112, Sistem otomatik mi belirliyor yoksa Bülent Abi mi ünvan veriyor üyelere 🤔 2017-2018 tarihli üyeler gördüm yeni üye yazıyor bazılarında mesela. Biraz farklı konuları gezdim az önce baktım aşağıdaki gibi ünvanlar gördüm başka var mı bilemiyorum.

Emektar Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Üye ( Ben 😅 )

@ayDÜNYAvazo arkadaşımız mesela aktif üye ve forumda olduğu zamanlar bunu belli ediyor. 8 Mayıs'tan beri ortalıkta yok inşallah başına birşey gelmemiştir.

Yeni yazılımla sistematik oldu sanırım..mesela siz foruma katkı sağlıyorsunuz...ama biraz daha zamana ihtiyacın var😂benim gibi şöyle 3.4 sene emek harcayın😂 şaka tabi yalnış anlamayın.
Emektar üye olmayı hak ediyorsunuz.

Önemsiz bir şey ama hakkaniyetli olmak lazım.

@ayDÜNYAvazo

Fark etmedim hiç ama umarım iyidir

@BnymnYldz,

"site sahibi için" önemli olan burada kalınan süre, gösterilen aktivitedir bence... Laylaylom yapanlar da en az diğerleri kadar önemlidir site sahibi için. Site sahibi derken aslında direkt "site için" diye de algılayabiliriz. Siteyi büyük yapan herşey önemli...

Elbette teknik sorulara cevap verenler ayrı bir kıymetli olmalı fikrine de katılıyorum. Yani bilgi sahibi olmak ve bunu gönüllü şekilde paylaşmak güzel bir erdem. Bu açıdan iyi bir avantajları olması güzel olurdu da biraz da göreceli bir konu... Bir arkadaş var mesela canı sıkıldıkça konu açıyor, hatta bence konu açmak için çok düşünüyor. Site sahibi ne rahatsız oluyordur diye düşünürken, yanıldığımı farkettim bir ara. Sonra bakış açımın yanlış olduğunu anladım. Site hareketlilik istiyor sanırım...

Evet teknik konulara cevap yazanlara bir unvan verilmeli bence de.
Mesela kişi doktorsa geliyorsa buraya direkt yönetici pozisyonunda olsunlar. Sallıyorum, odyocu ise, teknik bilgi sahibi ise yine böyle bir unvanı olsun. Yönetici derken tabi ki donanımlı olması şart değil, unvanı yeterli... İnsan doğasına hitap etmek önemli. Kişi burada önemli biri olduğunu bilsin, hissetsin daha çok gelir ve daha çok faydası olur bence.

@OğuzHan112, Forumda o kadar benzer konu olmasına rağmen hiç araştırma gereği duymadan, zahmet edip var olan konuları okumadan yeni konu açılınca bende bazen buna kafayı takıyorum. Mesela bir üye var 2,5 yıldır ısrarla aynı soruyu soruyor, aynı cevapları almasına rağmen pes etmiyor. Böyle yada buna benzer bir durum olunca bazen konuyu çok iyi bilmeme rağmen cevap bile vermek gelmiyor içimden.

*Devlet Hastanesi Engelli Raporu
*B Ehliyeti Engelli B sınıfına çevirme
*Malulen Emeklilik süreci 7-8 ay süren ve 2 hastane sevki ile alınan 2 rapor sonucu red kararı ve YSK itiraz süreci
*Üniversite Hastanesi Engelli Raporu
*Vergi indirimi başvuru süreci ve sonuç
*Emeklilik başvuru süreci ve sonuç

Foruma üye olduktan sonra kendim için yapılan işlemler bunlar. Hiçbir süreç için yeni konu açmadım, var olan konularda aynı süreci yaşayan arkadaşlara sorularım olmuştur sadece. Yeterince ve fazlasıyla konu varken forumda tekrar kalabalık etme gereği hiç duymadım. Yaşadığı süreci benimle paylaşan yol gösteren özelden devamlı görüş alışverişinde bulunduğum değerli arkadaşlarım olmuştur onlarada teşekkürler.

Konu açıldıktan sonra biraz araştırdım bende değişik ünvanlar gördüm. Herhangi bir ünvan talebim yok ama bu konu hakkındaki @OğuzHan112, @Tenê, görüşlerinize katılıyorum farklı bir düşüncem yok.

Oğuz gider bünyamin gelir... Bünyamin gider Mustafa gelir ☺️

Formun işleyişi bu şekilde maalesef.

Bazen değersizlik duygusuna kapılıyorum... Bilmiyorum bu benim ile alakalı bir durum sanırım.

Ya da bu formu çok ciddiye mi alıyoruz ne...

Bu form için çok fedakarlıklar yaptım...Ünvan değil...ALLAH razı olsun diyenler yeter bana.

En iyisi aktif üye olmak beni 10 bine ulaşsam bile emektar üye yapmasınlar ismini beğenmiyorum bir kere aktif daha iyi .;)

Üst Alt