Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En son D dilimi aldım, SGK tekrar rapor istemiş!?

evo41

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Meslege 2007 girisliyim. Gazi bekci çocuğuyum.
6-7 ekim kobani olaylarinda( hendek v.s) psikolojik travma geçirdim. Detaya girmek istemiyorum zira O gunleri hatırlamak bile deli ediyor beni. Anksiyete ve Travma sonrası stres bozukluğu, uyum bozukluğu teşhisi kondu. Stres ve kaygı devam etti ve kalp hastalığını tetikledi.
5 sene icinde aldığım dilim belirtir raporun haddi hesabi yok. Kontrol kontrol kontrol bitmedi gititC dilimi verdiler hep. En sonunda Erenköy D dilimi verdi. Aradan tam 5 sene gecti. Cok yiprandim.
Sjmdi Sgk bu d dilimi raporunu ustune üniversite hasynesinden dilim belirtir rapor istemiş. Ben vazife malülü olmayı beklerken yine hastane yolları gorundu bana karda kışta. Her hastaneye sevkte psikolojim daha da bozuluyor cinlerim tepeme çıkıyor. Hastaligin akut dönemi geri geliyor.
Benim durumumda bir kardesimiz daha var. O gihe gecti ve sonrasinda dava acarak 6. Derece vazife malullüğü aldi.
Benim dert ettiğim sey su ki Univeriste hastanesi heyeti d dilimini onaylar mi yoksa basa sararmıyiz. Eger oyle olursa daha fazla dayanamam. Her gittiğimde derdimi tekrar tekrar anlatmak beni bitiyor.
Zaten bulundugum yer benim psikolojimi alt ust ediyor kalp hastalığımda kötüye gidiyor. Heyettekilere yalvaracagim resmen bulundugu yerde görev yapamaz raporu almak icin.
Dilim belirtir rapor alırken bu bahsettigim sekilde bir ibare mi koyarlar. Yoksa bulunduğu yerde gorev yapamaz diye ayri bir rapor sekli var mı?
Artik dayanamiyorum. Aslinda yazmadigim beni mahveden olaylarda var
Ama basinizi daha cok agritmak istemedim
Muhakkak daha bilgili abi ve kardeşlerim vardir diye yazayım dedim.
Cevap ve yorumalrı ayni zmanda dualarınızı bekliyorumm.

Son düzenleme:
Devrem bende aynı durumdayım d dilimi aldım ara karar vermiş sgk tekrar rapor istiyor raporumda gihde çalışır yazmadığı için onu soruyorlar süreç hakkında bilgisi olan var mı

Ben de gihim bu süreçte tekrar hastahaneye gideceksin şunu unutma artık a b c de alsan egm sağlık şartları yönetmeli madde 14 3. Bendinde psikiyatrik rahatsızlıktan malul olan veya hizmet sınıfı değişen emniyet hizmetleri sınıfına dönemez denilmektedir. Göndermeleri senin gih olarak çalış çalışamayacağınla alakalı. Yani a verseler yine gihsin tabi yılda bir de dilim belirtir isteyip duracaklar. Tavsiyem sabırlı ol ve işine gücüne bak doktorlara da iyi olduğunu söyle artık tamamen polislik bitmiş ve artık memursun. Saygılar

Üst Alt