Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli bir birey normal KPSS’ye girip atanabilir mi?

dreamfail

Üye
Konular
156
Reaksiyonlar
80
Ben EKPSS ye hazıranıyorum fakat normal KPSS ye de gireceğim. EKPSS den istediğim yere ve mesleğe atanamazsam normal KPSS den atanabilrmiyim? İşe girerken doktor dan rapor alırken çalışabilir onayı verir mi?

Şizofrenim ama normal KPSS (eğitim bilimleri) sınavı ile öğretmenliğe atandım. Çalışabilir raporu alabilir misin ? Ona emin değilim...

@undefined,
Ben ekpssye girip normal kpssye girersen ekpss hakkın yaniyor diye duydum.Bildigim kadariyla ikisine de girme sansimiz var diye biliyorum.Boyle bir durum var mi?

Arkadaşlar normal ortaöğretim KPSS’ye giricem yine engelli salonunda mı gidiyorum bunun gibi şeyler varmı?

@Barisgzl1, ösymde başvuru esnasında form doldururken bu soruları soruyorlar. formu engel durumuna göre dolduruyorsunuz.

%44 engelliyim, bipolarım. EKPSS istediğim gibi gelmedi, normal KPSS ye de gireceğim. Normal KPSS de atamada engellilik mülakatta elenmeme sebep olur mu?

Üst Alt