Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli Bir Bireyin Saç Ekimi

Konular
49
Reaksiyonlar
0
[FONT=Roboto]
[/FONT][FONT=Roboto]Saç Ekim Süreci Ve Bilinmeyen Karanlık Yüzü

[/FONT]
[FONT=Roboto]Dosta, bir kaç söz şöyleyim; hiç kimse saç ektirmeyi, diş çektirmekle karıştırmasın....[/FONT][FONT=Roboto]

...Saç ektirme sırasında sakın ola, güveneceğiniz bir dostun dostların, orada olduğunu bilmeden orada olmayın.
[/FONT]

[FONT=Roboto] Bu bir ameliyat tahtasında narkozun etkisiyle geçen saatler, "ya kalkar ya masada kalır" meselesi hiç değildir, [/FONT]

[FONT=Roboto]“Ben hayatımda hep iyilerle karşılaştım, kötülere hiç rastlamadım; onlar hep arkamdan iş çevirdiler' [/FONT]

[FONT=Roboto]Bu benim yanımda olan bir dostun, orada olduğunu bilmeden, kalkışılacak bir iş, çıkılacak bir yol, maceranın ötesi, ölüm kalım meselesi hiç değil, [/FONT]

[FONT=Roboto]Kalbim ölesiye çarparken, dilim ve zihnim 'ölümün vakti değişmez' ayetini nefsime terkin ederken... [/FONT]

[FONT=Roboto]Bir yandan şehadet getirip, öte yandan operasyon ekibinin hoş bir mizaçla, kaygılandırma-dan, onları tasalandırmadan, helal-lığını alıp helal-lığımı verdiğim bir süreç.

Dostça söylenecek birkaç söz var ki, herkes yaşadığı kadar hissedir!

Kronik bir rahatsızlığınız, obeziteniz, kalp ve damar hastalıklarınız, bel/boyun benzeri fıtığımınız, fiziksel bir engeliniz ya da panik atak, kırık kalp gibi bir rahatsızlığınız varsa, ciddi ciddi bir sağlık taramasından geçmeden ve sizi takip eden uzman doktorunuzdan onay almadan böylesi bir işe kalkışmayın!...
[/FONT]

Değerli bir dostun haberinden alıntı, haber lingi altta...

[FONT=Roboto]Kaynak: [/FONT]https://www.turkiyehaberi.com/makal...m/sac-ekim-sureci-ve-bilinmeyen-karanlik-yuzu

Son düzenleme:
Üst Alt