Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli çalışan olduğum için özel sağlık sınırlandırması..?

hillyldz

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba. Ozel bir bankada engelli kadrosunda calismaktayim. Bankanin ozel saglik sigortasi ve emekli sandigi var. Yakin zamanda akcigerde bi rahatsizligim cikti ve ameliyat olmam gerekiyor. Sigorta policemin limiti sınırlandirilmis. Diger personellerin yatarak %100 karsilarken benim ki karsilamiyor. Bununla ilgili ne yapmam gerekiyor yardim lutfen

Özel sağlık sigortasının bu yanı çok kötü. Maalesef yapabileceğiniz birşey yok gibi.

Emekli sandigi da hepsini karsilamiyo özel hastanelerde.

peki sizin kendinizin sağlık sigortası yaptırıp daha sonra ameliyat olma şansınız varmı bunu hiç araştırdınızmı

özel sigorta başlangıcı öncesi rahatsızlıklar teminat dışı bırakılır. olay saçma gözükebilir ancak mantıklıdır

bazı kurumlar yuksek malliyet odeyerek geçmiş ve gelecek tum teminatları kapsam içine alır personeli için.
ancak bu çok nadir görülür

Ameliyat kapali olacakmis emekli sandigida kapali ameliyato karsilamiyormus cebinizden odiceksiniz dediler.
Baska sigortada oyle yapar dediler.
Boyle bi saçmalık olabilirmi ya koskoca kurumun yaptığına bakın. Ne yapacagimi bilmiyorum. Sikayet edicem saglik Bakanlığına

engelinizle alakalı durumu özel sağlık sigortası karşılamaz ama banka emekli sandığı karşılar hemde %100 ünü.iyki de özel sağlık sigortası karşılamıyo çünkü karşılasa da %80 ini karşılar...

Üst Alt