Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli çocuğum için konusunda uzman SGK ile anlaşması bulunan diş hastanesi var mı?

dafy

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
merhabalar

15 yaşında zihinsel engelli konuşmayan anlamayan çocuğum var. istanbulda yaşıyorum. bir kaç gündür çocuğum anlamsız ağlamaları başladı elini dişlerine götürüyor sinirleniyor uyumuyor.
ağzının içine baktım arkalarda 3 tane dişi nokta kadar çürümüş kendini muayenede ettirmiyor
acaba anestezi altında tedavi yaptıracağım diş hastanesi ve sgk nın karşılayacağı diş hastanesi var mı çocukları tedavi eden
şimdiden teşekkürler.

okmeydanı diş hastanesi sanırım engellilere yönelik bişeyleri var ama arayın sorun

OKMEYDANI AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI HASTANESİ
Telefon:0212 320 10 43
Faks:0212 320 19 52
Adres: Okmeydanı S.S.K. Hastanesi Karşısı Şişli
Web Adres: www.istanbulagizdis.gov.tr

çok teşekkür ederim istanbul ağız diş hastanesini aradım direk getirin dediler bakalım ne olacak.

banada yardımcı olurmusunuz

ben antalyada oturuyorum benim kızımda 13yaşında aynı şikayetler bizdede var anastezi altında tedavi görmesi gerekiyor dawm sendorumlu .kaç yere sorduysam biz yapamayız diyolar .antalyada hangi hastaneler anastesi ile diş çekimi yapıyolar arkadaşlar .yardımcı olursanız sevinirim herkeze iyi günler

hüseyin bey ben teşekkür yardımcı olduysam ne mutlu bana gelişmelerden

çok sağolun Emrah Bey çok çok teşekkür ederim Bülent abicim sizede çok teşekkür ederim işyerimden izin alabilirsem götüreceğim inşallah birde istanbulda yaşayan benimle aynı aynı durumda olan zihinsel engelli çocukları olanlar arkadaşlar için yazayım biryer daha buldum Boş durmadım bu arada (Kadikoy Belediyesi Agiz ve Dis Sagligi Polikilinigi) burasıda anestezi ile bakıyormuş burasıda ücretsiz.adres [FONT=Tahoma]KADIKÖY BELEDİYESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ[/FONT]

[FONT=Tahoma]ADRES: Feneryolu mh.Fahrettin Kerim Gökay cd.No:128
TEL: 0216 565 35 67
[/FONT]herkese sağlıklı günler dileği ile.

Üst Alt