Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli çocuklar kaç yaşına kadar babasının sağlık güvencesinden yararlanabilir?

SABO

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
iyi günler arkadaşlar.
ben %40 engelliyim. 25 yaşındayım. babam 657 ye tabi devlet memuru. bu sene sonunda 25 yaşı aşacağım için sağlık güvencem iptal edilecek.
engelli olmamın bi yararı var mı?
engelli maaşı almıyorum. dolayısı ile yeşil kartım da yok. aynı zamanda kardeşim down sendromlu %90 engelli o da 18'e sene sonunda girecek.
ben ve kardeşim babamın sağlık güvencesinden yararlanmayta devam edebilir miyiz? (şu an işsizim)

teşekkür ederim bilgilendirmenizden dolayı.maluliyet durumum yok sadece kalp pili takıldı.ben yararlanamam ama kardeşim için yapmamız gerekenleri ekte görmüştüm.babam emekli sandığına bağlı belediyede memurluk yapıyor.yine sgkya mı dilekçe yazıyoruz birleşmişti sanırım ??

anladıgım kadarıyla bayansınız?peki evlimisiniz?eğer evli degilseniz yaş önemli degil zaten yararlanırsınız ki.öyle biliyorum.

Üst Alt