Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli oldugunuz için strese girdiginizde stresi yönetmek için ne yapıyorsunuz?

CORTU

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
96
Merhaba arkadaşlar.

Engelli oldugunuz için strese girdiginizde stresi yönetmek için ne yapıyorsunuz?

@CORTU,Merhaba stres günümüzde en yaygın bir durum bazen boşluğa düşebiliyor insan ve anlamsızca deli gibi dolaşıp dururuz insan psikoloji ile baş edemediğinde

Biz sagirlar en cok duyamadigimiz duymamizin cok gerekli oldugu zamanlarda stres yasiyoruz
Ben kendimi bildigimden beri cok ileri isitme kaybim var
Okula baslamadan once annemin asiri korumaciligiyla bunalip oyle strese girme gibi o,ayim o,mamistir belki duymak icin
Ilkokula basladigim zamanlar cok strescolmus korkumdan sindikce sinmisimdir
Sonra cok topallayan fatmacigimla siki fiki arkadas olunca rahatladiduyamadigim zaman onun arkasina saklanir benim icinde onun duymasini aliskanlik haline getirip rahatlamisimdir😊
Sonrasi zaten pisiyorsun buyuyunce Iyi seyleri dinler elalem gibisine elverdigi ce katilirdihosuma gitmecek yerlerde hakkimi iyi mudaff

Aa eder zorda kalinca duymayabugrasmaktansa kafami diker duymayiveririm
Zaten ben duymuyorumki neden stres yapacakmisim
O insanlar benim yerime duyuversin dimiya😊

@ugur10 ben konuyu tam yazamadıgımı farkettim tam düzeltmek için ugraşıyorken sizin cevap yazdıgınızı gördüm. Her insan stres yaşar ama engelli olmak iş bulamamak egitim tamamlayamamak insanlar durumlar insanı ister istemez strese sokuyor insanı . Dolaşmak iyi gelen bir aktivite

@CORTU, ben malulen emeklilik için başvuru yaptım ve sonuç hastaneye gidicem engelliyim çalışamıyorum hatta konu bile açtım bakalım ne tür bir yol görücem bilmiyorum

@ugur10 malül emeklilikle ilgili bir bilgim yok . Umarım başvurunuz olumlu sonuçlanır. İstediginiz herşey olur

@GRAHAM BELL zaten insan belli bir süre sonra durumu kabul ediyor ve engelli ile yaşamayı ögreniyor ve güzel yaşayıp gidiyor.

Üst Alt