Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli raporu süreleri uzatıldı ama atama için kurumlar farklı şeyler söylüyor!?

aziz2134

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
benim engelli kurul raporumun süresi 2025 ocak ayında bitiyor. İnternette 30.06.2025 e kadar uzaltdığı söyleniyor ama her kurum farklı bilgi veriyor. şubattaki atamaya yetişmem için raporu yenilemem gerekiyor mu yoksa ilgili yazıyla beraber süresi geçmiş raporumu atandığım kuruma verebilir miyim ? Uzaltıdı mı uzatılmadı mı kesin bi bilgisi olan var mı ? şimdiden çok teşekkürler.

Arkadaşlar olası şubat alımlarında atanmayı düşünüyorum güzel bir puanım var . Engelli Kurul Raporum 17.01.2025 tarihinde sona eriyor ama internette Sağlık Bakanı Yardımcısının yazısı var raporlar 30.06.2025 tarihine kadar uzatıldı diye. Atandığım kuruma süresi dolmuş raporum ve ilgili uzatma yazısı ile başvurursam herhangi bir problemle karşılarşır mıyım ? Yazıda vergi indirimi ve istinası diye bir ibare var bu ''istinası'' denilen olay ne oluyor? Bilgisi olan biri varsa cevap bekliyorum lütfen. Cimerede yazdım onlarda cevap vermiyor.

@aziz2134, Resmi Gazetede süreli raporların geçerliliği uzatıldığıyla ilgili sayı var oradan bakabilirsin. Ayrıca kaç puan aldın.

Üst Alt