Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli vatandaşlardan sağlık ücreti kesiliyor mu?

Başar

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Sağlık ocaklarında hergidişte doktor ücreti kesiliyor mecburen ayda 3yada 4kere doktora ilaç yazdırmak zorundayım çift heyet kağıdım var ssk emeklisiyim engelli vatandaşlar içinde bu ücret kesiliyormu. her ay maaşımızdan düşüyor .

Teşekkürler bunun içinde savaş vermemiz gerekiyor .Engellilerden ücret alınmasın diye

İlaç raporu olanlardan bile kesiliyor.Artı muadil farkı çıkabiliyor.

kesmeseler sasardim saten ben 30 icinde enaz 10 hastanedeyim ve saglik ocagindayim ve benden muane üreti aliyorlar hadi beni bosverelim ya bir engelli calisamiyorsa ondanda aliyorlar masallah ne diyim bilmiyorumki allah bu hükümete muhanmet mustafanin hümmetine kabul edermi acaba

malesef arkadaşlar allah bu hükümete vicdan versin.bizim çocukta engelli ayda 2 kere hastaneye gidiyoz üstelik 2022 den faydalanıyoz hastaneye adım atışımız bile paraya dönmüş.sevk ettiriyoz ayrı para hastanede muane oluyoz ayrı para bu nedir ya allahaşkına. sadece bakım ücreti ve 2022 den faydalanıyorum ve ayrıca hiç bi gelirimiz yok eşimden çok oluyo ayrılalı.artık allah ıslah etsin demekten başka çare yok bu hükümeti.ayda en az bi 30 40 lira zaten eczaneye veriyoz.hastaneler ücretsiz muaneler bedava diye boşa yırtınmasınlar bence eczaneye her gidişimizde bu önümüze çıkıyo.nerde bu hükümetin engelliye verdiği hak değer bumu yazıklar olsun artık hiç bi söz bulamıyom.

En azından özürlü insanlar muaf tutmaları gerekir hiç kimse devamlı isteyerek doktora gitmek istemez mecburuz ilaç almaya.

bilgi edinmelere ve bimer kanallarına bu konu hakkında yazı yazın.

Üst Alt