Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için diş hizmeti nereden nasıl alınabilir?

Tunes

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba abim 28 yaşında %99engelli dişlerinde tartar yüzünden diş eti çekilmeye ve kanamaya başladı. Antalyada yaşıyoruz. Devlet hastanesine götürme konusunda tereddütlerim var o yüzden bu konuyu açıp sizlere danışmak istedim. Daha önce devlette diş tedavisi deneyimi olan varsa bunu bizimle paylaşır mı? Ya da özelde olsa uygun fiyatta kaliteli bir şekilde işini yapan bir dişçi tavsiyeniz var mı? En kısa sürede götürmek istiyorum abimi. Biz dişlerini banyosunu yaptırırken sadece fırçalayabiliyoruz. Onu bile tam anlamıyla değil çünkü ağzını açmıyor, tüküremiyor.. Hem tartar hem de genel bir diş temizliği yaptırmak istiyorum. Eğer devlet bunu iyi bir şekilde yapıyorsa Ahatlı'da olan diş hastanesine yakınız düzenli aralıklarla abimi götürüp temizletebilirim. Fikirleriniz neler? Herkese teşekkür ederim şimdiden.

Üst Alt