Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilerin Ücretsiz diş muayenesi

orginal

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar ben yuzde 46 engelliyim MS hastasıyım ve dısımden bır problemden dlayı dişci arıyordum engellilerfin diş muatenesini ve bakımı ucretsız aldıgını ogrenınce gıdeyım dedim 0212 444 6 000 nolu engelli hattına telefonla danısıp bole bır hakkımız olup olmadıgını sordum onlarda her zamankı gıbı tum haklarımızı anlattı ve sızınde faydalanabılmenız ıcın bir diş kiliniği telefonu verdi.

burası adan zeye tum basımı yapıyor ve ucret odcemıyoruz ustelik engelli dernekler tarafındanda supfanse edilen bi kilinik. reklam olacagını dusundugum ıcın burdan acık yazmıyorum ama ısteyene ozelden tam detaylı bılgı verıyorum.

ustelık sgk da kuyruk ve vesaıre ıslemler ıcınde ugrasmıyor cekalet verıyorsun onlar halledıyor

Ancakkkkkkkkkkkkkkk
herzamankı gıbı tum haklarımızı elımızden almaya kalkan hukumet eger yeni SUT genelgesini yayınladıgında yada onayladıgında bu hakkımızı da elıomızden alacaklar sgk uygun gorutse ancak sevk verecek o zman

Buna nasıl engel oluruz bışmıyorum ama bu konuda da dayanısmaya gıtmelıyız arkafdaslar.

Orginal

Üst Alt