Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Epilepsi hastasıyım. Hastaneye gitmeyeyim mi? Muayene ve katkı paylarının alımı?

epilepsi1986

Yasaklı Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Ben 19 yıldır epilepsi ve 7 yıldır tansiyon hastasıyım nöbet gecirdiğim zaman hastaneye gitmek zorunda kalıyorum Ama her hastaneye gittiğim zaman eczaneden para istiyorlar nedir bu
Yok Muayene parası
Yok katkı parası
Yok recete parası
Yok fark parası
kısacası örnek olarak veriyim ilacın fiyatı 2 Tl;se benden 30 tl istiyor kendi paramla alsam daha ucuz napmam lazım SSKNIN bi karı yok bana sizce haklımıyım haksızmıyım karar sizin

bende hastanede çalışıyorum maalesef çok kötü durumlar gelen hasta en iyi ihtimalle 32 tl ödüyor MR,BT, ilaç katkısı falan hariç ama bazıları hala sağlığı düzelttik diye ortalarda nutuk atıyor hiçç bana eskiden devlette ssk da şu kadar sıra bekliyoduk falan demesin kimse çalıştığım hastanede özel vede sabah 8 den önce gelmezsen sıra bulamazsın

haklısın femmy peki benim merak ettiğim o kanserli hastalar napıyor har hastaneye gittikce onların lehine işliyor

onada bizim burada ki üniversite bakıyor :) ikide bir ameliyata alıyolar vede her seferinde 2-3.000 bıçak parası alıyolar sonrası malum

daha durun..yeni basladi o isler..daha neler neler goreceksiniz..tam gun yasasi bir ciksin.kamu hastaneler birligi yasasi bir ciksin...secim bir gecsin...ne bicak paralari cikacak..aciktan ne isler donecek..kusuruma bakmayin ama o konuda hic iyimser degilim.meslektaslarimi taniyorum..3 asagi 5 yukari da ulkemin gidisatini goruyorum.. :OP

Ilaçın fiyatı 12 tl benden istiyor 84 tl işte ne güzel saglık hizmeti

Eczaneden ilaç alacaktım ve ilaçın fiyatı 12 tl benden istediği 84 tl
KATKI PARASI
RECETE PARASI
MUAYENE PARASI
FARK PARASI
HASTANEYE GÖZÜKMÜŞSÜN PARASI
KISACASI HİÇ HASTANEYE GİTMİYELİMMİ ARKADAŞLAR

Üst Alt