Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatan var mı?

hintli

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
1
Merhaba pazartesi günü Erenköy Psikiyatrisi bölümüne gideceğim. Bir çok şikayetim var ama aklımda tutamıyorum doktoru görünce telaş yapıyorum çoğu şikayetimi söylemeyi unutuyorum bir kağıda da yazsam hocaya versem sorun olur mu acaba

Merhaba şikayetlerinizi söylemeyi unutuyorsanız bir kağıda şikayetlerinizi özetle yazabilirsiniz. Şikayetlerinizi yazdığınız kağıda bakıp okuyarak doktorunuza söyleyebilirsiniz veya yazdığınız kağıdı olduğu gibi doktorunuza verebilirsiniz. Geçmiş olsun.

bana iftira atılmıştı ben de hasta olmadığımı anlatan yazı yazdım,doktor kağıda öylesine baktı ,neden okumadığını sorduğumda yalan söyledi,yanlış teşhis koydu,kendimi iskender gibi hissetmiştim

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Normal hastanede sıkılıyorsun hiç bir şey yok temiz hava bile orada sıkıcı oluyor mu peki hayat?

Tabi sıkıcı hapissin ama ben o günlerimi bile özlüyorum çünkü uyuyabiliyordum 9 da kafayı vurup yatıyordum yalnız sabah altıdan sonra odalara sokturmuyorlar o kötü gündüz yatamıyorsun

dogandemirci11

Hocam geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yatmayı düşünüyordum bende madde bağımlısı vs. olmadığım için uygun görülmüyor.

Psikozda filan değilsen boşuna yatmış olursun bence ,ilacı zaten evdede alıyon daha ne gerek var hapise

dogandemirci11

Hayattan memnun değilim genel olarak hocam kullandığım ilaçlar iştahımı yükselttiği için haziran 2022'nin sonlarından bu yana 13 kilo aldım bir türlü aldığım kiloyu kaybedememekte sorun yaşadığım için bütün maneviyatımın içine edildi resmen.

Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Gerekli soruları siz sorun ben cevaplayayım.

Rahatsızlığınız nedir, neden yatmak istiyorsunuz? Nasıl bi başlangıç oldu ki

devlet hastanesine gidip psikiyatri bölümüne girmen lazım yatış olup olmayacağını onlar karar verir

@enes75, Mahkemelerde sürünme ihtimalim var. Yanlışım yoksa, sosyal medya'da 2 kişi beni korkutmaya çalışıyorlardı yaptığım bir yorum yüzünden ben de boyun eğmedim.

@merhaba-, Aga be! Baba İskender Büyük ama, yorgun!

@(Gölge), Varsa düşürsün agam. Düşürülmeye razıyım. Yeter ki Outlast ve Manhunt experience'sını yaşamak istiyorum.

@dogandemirci11, Kilo yuvarlak hesap 105, boy 181 cm, yaş 21.

Son düzenleme:
Ben 21 gün yattım hayatımın en kötü zaman aralığıydı...

Uyayamuyorum diye bisi yok zorla uyacaksın sabah 6 da kapıları vurarak yerinden zıplatarak uyandırıyorlar sanki esir kampındasın..

Akşama kadar vakit geçimyor kıç kadar alanda volta atıyorsun tellerin dışına çıkamazsın..

Beni katakulleye getirip yatırmışlardı ailem bişşiyim yoktu ağır şizofreni ile aynı oda kalmak ecel terleri döktürdü can korkusu yaşadım adam kendinde değildi çünkü durumu kötü isi kendine gelince özürler diliyordu..

Mahkemelik olmasam diyeceğim hükümet beni tutuyor diye.

Üst Alt