Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eşi sigortalı olan biri 2022 maaşı alamaz mı?

ganghster

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
eşi askari ücretle çalışan bir erkeğin muhtaçlığı kalkar mı? neye göre hesaplanıyor bu?
benim duyduğuma göre 82 ytl gelir elde edenler muhtaç sayılmaz diyor. fakat eşim bayan benle ne alakası var onu çözmüş deilim. yani eşim çalışmasa ona ve çocuklarıma yeşil kart nverilmiyor sadece bana veriliyor eşim çalışırsa bana bakmakla yükümlümü sayılıyor ne saçma bir yargı bu eşimin aldığı aylık belli 550 ytl bunla kiramı ödeyecez yolparaSIMI VERECEK İŞE GİDERKEN ELEKTİRİK SU PARASIMI VERRECEK ÇOCUKLARIN BAKIMI İKİ ÇOCUK EV MASRAFI DERKEN BORÇLU BILE KALACAZ BELEDIYE YARDIMDA ETMESE BENİM RAPOR %70 YANİ ALACAM AYLIK 250 YTL TOPLARSAK 800 YTL GELİRİMİZ OLUR
BUNU BİRŞİ BANA ACIKLAR MI BU DURUMDA MUHTAÇLIĞIM KALKAR MI ? BENIM MAAŞI SAYARSAK 800 YTL YANİMUHTAÇLIĞIMI ONA GÖRE HESAPLANIRSA SEVİNİRİM

BENİM DÜŞÜNCEM EŞİM KENDİ VE COCUKLARIMIZI SOSYAL GUVENCESİ ALTINA ALACAK BENDE YEŞİL KARTLA SOSYAL GUVENCE ALTINA GİRECEM BEN ONUN SİGORTASINA YAZDIRMADIM KENDİMİ İŞTE ÖNEMLİ, OLAN BU
BEN ONUN SİGORTASINDAN YARARLANMIYORSAM NASI BANA BAKMAKLA MÜKELLEF ONU LÜTFEN AÇIKLARÖMISINIZ RİCA EDİYORUM SAYGILARLA KAFANIZI ARITTIM

Üst Alt