Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eski tip ehliyetimi yenileyeceğim. Bipolarım. Başvuru aşamaları nasıl oluyor?

dreamfail

Üye
Konular
136
Reaksiyonlar
41
Merhaba ben bipolar bozukluk hastasıyım. %44 engelliyim. 2016 öncesi A1-B ehliyetim var. Yenileyeceğim. Başvuru aşamaları nasıl oluyor? Bilen paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

ALO 199 alo nüfus varmış. Aradım ve sordum. İleride başka kişilerde merak eder diye işlemler şu şekildeymiş: Önce aile hekimine gidip başvuruda bulunulması gerekiyormuş. Daha sonra E-Devletten kişisel sağlık bilgi formu doldurulacakmış. Aile hekimi uygun görürse ya sağlık raporunu verecek yada hastahaneye sevk edecekmiş. Oradan aldığımız rapor sonrası nüfustan randevu almamız gerekiyormuş.

Ben bipolarim özel alınma nasıl oluyor
BİPOLARİM OZEL HASTANEDEN ALMAK NASİL OLACAK
@dreamfail

Moderatör tarafında düzenlendi:
detayını bilmiyorum. alo199 dan bu kadarını öğrendim. arayıp ulaşabilirsiniz.

Merhaba ben 1 senedir remisyonda olan bipolar bozukluk hastasıyım. Ehliyeti yenileyeceğim. B tipi ehlyet ile düz vites araç ve A2 ehliyetimle motorsiklet kullanıyorum. Ehliyet yenilirken yeni ehliyette düz/otomatik vitesli araç ayrımı oluyor mu? 1 yıldır remisyondayim. Yenilirken sorun çıkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende merak ediyorum. Cevaplayanlar için şimdiden teşekkürler

Özel hastaneye giderim şansımıza artık.

Üst Alt