Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım aylığına başvurduğum için 2022 maaşım kesilmiş olabilir mi?

hamzo89

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar ben hiç bir şey anlamadım.benim raporum yenilendi tekrardan gönderdim kabul edildi.ama aynı zamanda ben evde bakım parasına başvurmuştum.hiç yoklamaya filan gelmediler.ama şimdi sorguladıgımda maaş kesildi geçici durumda filan diyor.bişey anlamadım ben.neden kesildiğide yazılmıyor.arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim.raporum yüzde 88.evde bakıma basvurdugum icin 3 aylık maaşım kesilmis olabilir mi.oturan boga abım bir yayrdımcı olabilir misin?

Hayır, aldıgınız evde bakım aylıgından dolayı 2022 aylıgınız kesilmez. 2022 aylıgı gelir hesabında alınan evde bakım aylıgı hesaplanmıyor.
2022 aylıgına başvurduktan sonra gelir durumunuzda bir değişiklik oldu mu? İstege baglı sigorta primi , GSS kapsamında prim yatırdınız mı hiç? Ya da çalıştınız mı?
Eger hiç bir şekilde bunlar olmadıysa ve gelir durumunuzda değişiklik yoktu ise ve raporunuzda da sorun yoksa yeniden gözden geçirme sürecine dahil eidlmiş olabilirsiniz. kesin bilgiyi alo 170'i arayarak ögrenmeye çalışın. Ona göre gözden geçirelim sorunu anlamaya çalışalım.

Üst Alt