Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde Bakım Maaşı alan biri 2022 aylığı alamaz mı?

emra21

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
ben evde bakım aylığı alıyorum diye 2022 aylığı kesilecekmiş bu konuda bilgisi olan varmı

kim dedi sana bunu onu açıklada öyle yanıtlayalım her duyduğunuzada inanmayın resmi açıklama olmadan

2022 aylığı

bize kaymakam bey söyledi bakım aylığı aldığınız için geliriniz 82 ttlnin üzerinde olduğu için kesilecek dedi ankaradan bize böyle emir gelmiş dedi.yapabileceğimiz birşey varmı varsa lütfen yazın

kaymakamda bilmiyor işte kardeş bu işleri ben şunda o kadar iddialıyımki bir çok memur bizim bildiğimiz kanuni hakları inanın bilmiyor çünkü her gün yeni bir yasa ve kanun değişiyor bunlarda bildiklerini güncel tutmuyorlar sırf bu yüzden benim başıma olay geldi anlatsam roman olur senin eve gelen gelirin 1400 ytl yani kişi başı 310 ytl den azsa kesinlikle hiç birisi kesilmez ayrıca bu nerenin kaymakamı birde onu yazsana

2022 aylığı

gelirim sadece bakım parası başka yok bu kaymakam diyarbakırın bismil ilçesinin kaymakamı o halde ben buna nasıl itiraz edebilirim

kardeş paran kesilmez merak etme şuan yapa bileceğin zaten birşey yok şayetk kesilirse emekli sandığına dilekce yollarsın işte eve aylık giren miktar diye birde evde kaç kişisiniz

kesilmez ve bu şelikde kesilmesi söz konusu degil olası bir ihtimal sizin gelir düzeyiniz muhtaçlık sınırının altında ise ve kesilirse zannetmiyorum ama öyle olursa hukuki süreç başlatabilirsiniz..

emra21,evde kaç kişisiniz ve eve giren toplam geliriniz nedir?

arakadaşım şunu unutmayın 2022 maaşı sana verilmekte evde bakım ücreti ise sana bakan kişiye ait o yüzden bunu devlet yeni bir yasa çıkarmazsa kimsenin kesme hakkı yok o yüzden için rahat olsun

Üst Alt