Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde Bakım maaşı alıyoruz diye Vakıf maaşım kesildi!?

Konular
9
Reaksiyonlar
0
ben 2005 yılında vakıflardan maaş alıyordum geçen yıl ise evde bakım maaşı bağlandı araştırdılar hem annem hem benim maaş almamızda skaınca görülmedi annem de bende maaşımızı alıyorduk ama vakıfların verdiği maaşım kesildi sebebini sorduğum da ise annemim evde bakım maaşını sebep gösterdiler madem öyle ise bakım maaşı bağlantıktan sonra aylarca maaş almaya devamettik bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız bilgi verirse sevinirim

Ayrıca bu durumda kaymakamlığın verdiği 2022 den maaş alabilir miyim

saygılar

Bu da yeni bir uygulama! Vakıf evde bakım maaşı alan kişilerin muhtaçlık aylığını kesiyor. Bunu neye dayandırıyor aklım almıyor... Seçim öncesinde herkese peynir ekmek gibi buzdolabı, çamaşır makinası ve maaş dağıtan Vakıf şimdi neden çark ediyor anlamak zor! Demek seçim öncesi dağıtılanların parası böyle böyle toparlanacak...

Neyse, eğer hanede kişi başına düşen gelir 87 tl'den azsa, 2022 maaşı için başvurabilirsiniz.

babam işçi emeklisi maaş alıyor annem de evde bakım maaşı alıyor ama evimiz 400 milyon kira annemin aldığı maaş kiraya gidiyor babamın aldığıda mutfak masrafı bu durumda o zaman 2022 almaya hak kazanırız galiba

Üst Alt