Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım maaşı başvurumuz reddedildi. İtirazımızı nereden takip edebiliriz?

seredereee

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
benim kardesim yuzde doksan ozurlu raporu aldi. bizim durmumuz normal. alti kardesiz, ben ise gidemiyorum kardesime bakmak icin. annem zatyen diyaliz hastasi. biz muracat ettik ama bize heyet geldikten sonra kagit geldi olmaz diye. ben calismak isterim, ama anem ve kardesime baktigimdan gidemiyorum. itiraz ettik. durum icin evrak atkibini nasil yapabiliriz?

demekki eve giren gelir yüksek çıktı veya kardeşin ağır özürlüdür ibareli rapor onaylanmadı veya kardeşinize bakım biçimini beğenmediler yada kardeşiniz kendi bir çok ihtiyacını karşıladığı karayı alındı

valla babam içinde müracaat ettik ne saçmadır ki neden dolayı kabul edilmedi onu belirtmiyorlar...

Red gerekcesini size bildirmek zorundalar. Neden söylemiyorlar anlamıyorum. Bulunduğunuz ildeki SHÇ müdürüne tekrar sorun neden red edilmiş diye...

slm

benim bir sorum olacak ben hatay iskenderundan ayten benim yuzde 90 agir ozurlu rapor almis olan bir kardesim var ama kardesim ogrenmeye meyilli bir cocuk hatay icindeki merkezlere goturduk kanun yuzde 90 rapor alan cocuklar egitimden yararlanamazmis bilginizi rica etsem mumkunmu bu konuda

Kardeşiniz kaç yaşında? bu raporda eğitim alabilir alamaz gibi ifadeler varmı?

Üst Alt