Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım maaşının gecikmesi herkesi çok mağdur ediyor! [Görüş]

mugoaytu

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
evde bakım maaşının gecikmesi,bu maaşı alan ve harcamalarını bu maaşa göre ayarlayan engellileri mağdur ediyor.örneğin ben ev kiramı bu maaşla ödeyebiliyorum,bu gün ayın 17 si daha maaşlar yatmamış.

bu konunun yani evde bakım maaşlarının belli bir gün de yatması sağlanmalı..
oturan boğa sizden ricam,bu konunun haftanın konusu bölümünde gündeme getirilip irdelenmesi..

hocam ayın 20 sinden önce pek yatmadı zaten istersen harcamalarını hep ay sonunda yatacakmış gibi düşünüp ayarlaman

EVET GÜNSÜZ MAAŞ OLMUYOR, STRESI DE CABASI BAZEN 2. AYA SARKIYOR :( İNŞAALLAH DÜZELİR.

maaş

samsunda alamadı maaşı 15 ile 20 arası alıyorduk 17 oldu yok 20 sini bekliyoz bakalım alabilcezmi beni bugün sosyal hizmetlerden kontrele geldiler.bir yılda 2 kere geldiler.

merhaba arkadaşım eve kontrole geldiklerinde neye dikkat ediyorlar ne gibi sorular soruyorlar eve geldilerinde bakıcı evde olmazsa bir sorun yaşanırmı cevap verirseniz sevinirim

Bu genel olarak 6 ayda bir yapılan rutin kontrol. Başlıca gelir durumunuzda artış varmı ona dikkat ediyorlar. Daha sonra bakılan kişinin üstü başı, temizliği, bakımı yapılıyormu vb. bu arada tabiki özrün derecesine göre 24 saat bakılan bir kişi ise, memurlar geldıgınde kontrol için özürlüye bakmakla yükümlü kişi evde olsa ıı olur.

kuzu gibiyiz maşallah

....hala bir aylık içeride

... bu ayınkide yatmadı

....sevgili site yönetimi ...bu sorunu sivil toplum örgütlerine ,siyasi partilere ,başbana .ve bakanlıklara mail yoluyla iletelim

maaş

evet arkş aynen katılıyorum samsunda 1 aylık icerde bu ayda yok henüz inşallah yarın alırız.

Üst Alt