Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde sağlık hizmetinden faydalananlar var mı?

deniz yıldızı1

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar evde sağlık hizmetinden faydalananlar varmı?varsa nereye başvuruluyor yazarmısınız

şartlarınız uygunsa Evde saglık hizmeti alabilirsiniz

4443833 ü arıyorsunuz, onlar da aile hekiminizi arıyor ve hekim sizi arayıp işlerinizi eve gelerek hallediyor. Evde sağlık merkezine kaydınız yapıldığında herhangi bir ihtiyaç durumunda direk aile hekimini arıyorsunuz ve gereken yapılıyor. Evde bakım merkezini arayın onlar sizi yönlendirecektir. Ben iki defa bu şekilde evde sağlık hizmeti aldım.

Derya, ne yaptınız, başvurdunuz mu evde sağlık hizmeti için?

arkadaşlar yanlış bilgi vermek istemem ama. evde sağlık hizmetini aile hekimi vermiyor benim bişlidğim. aile hekimine gidiyosunuz form dolduruyosunuz orda. ondan sonra zaten evde sağlık hizmeti ekibi alıp sizi hastaneye götürüyor ben böyle biliyorum.
yanlışmıyım bülent abi??

evet evde sağlık hizmetini aile hekimi vermez.evde sağlık hizmeti birimi vardır bulunduğunuz ilde.sağlık müdürlüğü bünyesinde.öncelikle hizmet alacak olan kişi yatalak olması lazım.ağır özürlü olması lazım.doktorunuz veya aile hekiminiz sizin evde sağlık hizmeti almanıza gerek duyarsa gerekli yere bildiriyor ve onlarda gelip size hizmet vermeye başlıyor

Üst Alt