Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evdede bakım için heyet geldi. Şimdi ne olacak? [Soru]

ögretmen-

Yasaklı Üye
Konular
80
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar evde bakım için başvurmuştum 4 ay sonra heyet bugün geldi. ben evde yoktum annem vardı arkadaşları dışarı hava almaya çıkardılar demiş. kendisini görmesekte olur demişler gelir durumu ve günlük ihtiyaçların nasıl karşıladıgıma dair sorular sormuşlar tutanak tutmuşlar anneme aylıgınız baglanır demişler. salı günü kimlik fotokobinle çocuk yuvasına geleceksin diye yazmışlar annem okuma yazması olmadıgı için unuturum demiş not olarak yazıp vermişler.
acaba bundan sonra ne yapmam lazım çocuk yuvası galiba shçek oluyor. bundan sonra bizden ne gibi evraklar isteyecekler işlemler bundan sonra hızlı ilerlermi maaş tahmini nezaman alırız. bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen

eger kabul edilirse salı günü bankadan hesap açtırıp oraya vereceksiniz sonra maaşı beklemeye başlayacaksınız takip eden ayda maaşınızı alırsınız.

Üst Alt