Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evdeki eşya 2022 maaşı bağlanmasına engel olur mu?

yasar2406

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
2022 Maaşı Bağlayacak Yetkililer Evime Geldi Evimdeki Eşyaları Not Etmişler Bilgisayar.İnternet.Bulaşık Makinası Ve Çamaşır Makinası Sorup Not Almışlar Benim Anlamadığım Bir yer Bu Ülkede 2022 Maaşı İçin Eşya Kriterleri Mi ? Göz önüne Alınıyor Yoksa Millete Açıkça Eşyaları Gizleyin Gariban Gösterin Ondan Sonra Mı ? Maaş Verecekler ???
Bu Konuda Net Bilgisi Olan Arkadaşlardan Yardım Ve Destek Almak İstiyorum Vereceğiniz Cevaplar İçin Teşekkür Ederim Saygılar...

arkadaş ev eşyaları kriter değil ama bazı memurlar nedense bunu dikkate alıp araştıryorlar haklı oldukları noktalarda vardır bazı evler çok lüks olabilyor hani derler ya eve girdim selamımı unuttum misali yoksa normal evdeki eşyadan bir şey olmaz artık bulaşık makınası bilgisayar gib eşyalar lüks sayılmıyor ihtıyaç malzemesi olarak görülüyor.

biyo kardeşim ben 50 yaşında bir insanım verdigin bilgi için sana teşekkür ederim hasta olan yani benim kızım 18 yaşında 100/100 raporlu yatalak evdeki eşyalrım hepsi en az 12/13 yıllık eşyalar bunları yazdılar verdigin bilgi teşekkürler sagol

2022 ve yeşil kartta evdeki eşya kontrolü daha önce yoktu, buda torba yasadan çıkan yeni bir gelişmemi acaba !

Bulunduğun il'in kontrol statüsü böyle olabilir. Büyükşehirlerde 2022 ve yeşil kartta, yoğunluk olmasından dolayı böyle eşya kontrolü yok sanırım.

Verdiğiniz Cevaplar İçin Sizlere Çok Teşekkür Ederim....

2022 özürlü maaşı red sorunu !!!

Benim Kızım 18 Yaşını Doldurmuş Olup yüzde 100 Özürlü Raporludur Ve Ben 2022 Sayılı Kanundan Yararlanmak İçin kaymakamlığa başvurdum bana 6 ay gibi bir zamanda ne bir tebliğ ne birde olumlu veya olumsuz cevap verdiler Ben gittim Kaymakamlığı Sorduğumda Maaşınızın 1000 tl geçtiğinden red olmuş yanıtını verdiler Benim Maaşım 1600 tl emekliyim ssk'dan 4 çocuk babasıyım 3'ü okuyor eve ben bakıyorum ve evde bakım parası alıyorum kızımın bez parasını evim kira 500 tl kira ödüyorum çocuklarımın okul masraflarını su,elektrik,gaz,telefon,mutfak masrafı v.s ben karşılıyorum ve bu para bana zor yetiyor şimdi benim yapmam gereken ne ben itiraz dilekçesi doldurup versem olumlu bir cevap alabilirmiyim uğraşsam bu kriterlere göre kızıma 2022 özürlü maaşını hakediyormuyum bilgi verirseniz sevinirim saygılar yardımlarınızı ve görüşleriniz bekliyorum

bakim parasi aliyorsan 2022 özürlü maaşi alamazsin ikisibir alinmiyor..

MANİSALI@
yanlış bilgi veriyorsun,
Bakım ve 2022 maaşı bir arada alabilir, bakım maaşı bakıcıya verilir.

yaşar@
aile geliriniz yüksek çıkmiş 1600 tl maaş alıyorsun 6 kişilik bir aile 2022 maaşı almak imkansız.
en önemlisi bu, aile geliri kişi başına düşen 100 tl geçmiyorsa 2022 maaşı alabilir.

Üst Alt