Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evrak takip sisteminde gördüğüm % 60 rapor oranım mıdır?

ra198606

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Herkese Merhaba
Arkadaşar bilmeyen için söyleyeyim ben bundan 2 sene öncesine yakın bir iş kazası geçirdim raporlarım şu an ankarada değerlendirme aşamasında ... ( numuna hastanesinde heyete girdim) ama ankaradan henüz bir oran gelmemişti ... bu gün internetten sgk evrak taki,p sistemine girdiğimde bu yazılarla karşılaştım.... acaba bu yüzdelik oran iş gücü kayıp değerimmidir değilmidir merakımı gidermek için soruyorum bilen arkadaşlar bilgilendirise sevinirim....
ilk satırda yazan

11956148 25.08.2014 İ27.11.2014/29178 (61) (% 60)

içeriğe tıklama yaptığımda ise...

7 02.12.2014 ANKARA SGİM OSTİM SGM GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
8 02.12.2014 ANKARA SGİM OSTİM SGM GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI

yazısı le karşılaşıyorum

"Neden telefon açıp sormuyosun" diye soran olursa... Maalesef 2 aydır telefonlara cevap veren yok

arkadaşım almış olduğun raporu vergi dairesi aracılğıylamı gönderdin(rapora müracatın isteğe bağlımı yoksa çalıştığın şirketmi talep etti? bunları açıklarsan sana yol gösterbilirim

iş kazasından dolayı sgkdan sevk kağıdı ile gitti ama daha sonra kimlik vs. için gittiğimde %45 vermişlerdi....

ben göndermedim ayrıca zaten ankaradayım hastaneden posta yoluyla gitti

arkadaşımiş kazasın sonrasında seni tedavi etmeden heyete sokup rapormu verdiler rapora il başlangıç ın nasıl oldu onu anlatırsan

illaki ameliyat oldum tedavi gördüm... bunu şimdi uzun uzun anlatmaya gerek yok sadfece sgk nın evcrak takip sisteminde %60 diye bir ibare var ama açıklaması yok onu sordum illakiş tedavi görmüşüm , heyete çıkmışımki sgk nın sisteminde dosyam var

arkadaşım iki türlü heyet raporu alınır bir kişi hastalığının kayıp oranı için kendisi başvurur(isteğe bağlı) denir
ikincisi çalıştığı kurum tarafından talep edilir kişiye vergi dairesine götürmek üzere bir yazı yazılır vergi dairesi kişinin hangi hastahanede muayene olmak istediğini sorar istek üzerine o hastaneye sevk yapar hastahanede heyete giren hasta %40 ın üstünde ise raporu hastaya verilmeden hastahane vergi dairesine gönderir vergi daireside ankaraya göderir 2 senedir cevap alamıyorsan bağlı olduğun sevk i gerçekleştiren vergi dairesinden takip edebilirsin

sizin dediğiniz ayrı benimn dediğim ap ayrı .... isterseniz dahada fazla yazıp bilgi vermekten ziyadfe kafa bulandırmayın

slm ben de malüliyet için bşvuru yaptım 60 ın altındasındiyerek yazı geldi oran belirtilmiyormuş engelli raporu için başvurursan orantı belirtiliyormuş 2022 için başvuru yaptım bekliyorum

senin derdin raporun akibetiyle ilgili değil mi sana yol gösteriyorum ama senin kafan çoktan bulanmış

ra198 ben sorunu anladim diyosunki SGK belirlemis oldugu hastaneden yuzde 45 is gucu kayip orani verildi dosyam ankaraya gitti 2 ay oldu cevap alamiyorum evrak takipten parantez icinde %60 olan bir yazi var acaba bana verilen oran bumu cevap veriyorum bende bilmiyorum ama diyorumki İNŞALLAH %60 olurda hem emekli olursun hemde surekli is gorememezlik maasi alirsin bende is kazasi gecirdim daha yolun basindayim herkese saglikli gunler diliyorum.

Üst Alt