Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evrak Takip sitesinde 2022 maaşımın durdurulma sebebine dair..?

posmeh

Yeni Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
2022 Evrak takip sitesi durdurulma nedeni tanımsız diyor.? durumum aktif fakat herkeste aynı şey mi yazıyor merak ettim

Evet arkadaşım genelde aynı en son güncellemelere göre..

Evrak takip baya değişmiş yni tanımlar çıkmış:) "Tanımsız" konusunu tam netleştiremedim. Buna niçin lüzum duyuldugunu merak ediyorum.
Aylıgınız aktif yazıyorsa sorun yok.
aylık durdurmayı gerektirecek bir durum olsaydı orada sebebi yazardı. Ama durdurma sebebi olmayınca eskisi gibi boş bırakmak yerine niçin "tanımsız" yazma ihtiyacı hissedilmiş anlayamadım. Ayrıca tarih yazma yönteminde de değişiklik var. Bunun için de bir fikrim yok henüz. Zamanla hep birlikt çözecegiz bakalım...Çözenler olursa burada paylaşırsa sevinirim arkadaşlar.
Hep birlikte ögreneceğiz böylece. İşimiz ne? bilmece çözmekten ibaret, sgk sözkonusu olunca:)

Benim evrak takibimde bu sonuç çıkıyor ve anlayamadım baglanacak mı baglanmayacak mı? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler..

2022 Sayılı Kanuna Göre Emekli Evrak Takibi Sonucu
Adı:NAGİHANSoyadı:ÇAMUR
T.C.Kimlik No:-------------Emekli Sicili:783570070
Vasi Adı:Vasi Soyadı:
Emekli Nevi:MUHTAÇDurumu:PASİF
Aylık Durdurulma Tarihi:01.03.2011Aylık Durdurulma Nedeni:SOSYAL_GUVENLIK_AYLIGI_ALMASI
Değişiklik Tarihi:Durumu:
Yazışma Tarihi:Yazışma Durumu:
Belge Açıklama Tarihi:Durumu:
Rapor Tarihi:Rapor Açıklama:
İşlem Tarihi:İşlem Açıklama:
Ödeme Tarihi:20/1./11.0Ödeme Durumu:
Online Ödeme Tarihi:Online Ödeme Tutarı:146.99
Online Ödeme Açıklama:İLK AYLIK BAĞLAMASon Maaşı(1 Aylık):Aylık almamaktadır.

onlıne ödeme tutarı neden bahsedıyor anlamadım annemınkınde sıfır o

enfal asude, ablası evrak takipte aylıgının durduruldugu ve pasif oldugu bilgisi vr sadece. Aylıgın durdurulmuş senin. Sen daha sonr tekrar başvurdugunu yazmışsın daha önceki mesajlarında. Yeni başvurunla ilgili burada bir bilgi yok. Muhtaçlık kararının çıkıp çıkmadıgını başvuru yaptıgın kaymakamlıktaan sor istersen. Muhtaçlık kararın şimdiye kadar olumlu olumsuz verilmiş olması lazım zatn. Eğer muhtaçlık kararın olumlu çıkmış ve Ankara'ya gönderilmişse evrak takip'te durumun aktif oldugunda güncellenir.

Teşekkür ederim abla.raporum eski diye benden tekrardan rapor istenmişti rapor çıkarttım tekrardan yolladım.nerdeyse 1 ay olucak raporu yolladığım.hala neden pasif anlıyabilmiş degilim.bu arada burdaki kaymakamlık kabul edip Ankara ya yollamıştı zaten.sadece benden yenı rapor istedi Ankara.ama evrak takipte güncellememi olmuyor yoksa hala bi araştırma aşamasındamı ki pasif görünüyor bilmem.bu maaşa çok ihtiyacım var benim yaa inş en kısa zamanda çıkar...

bulunduğun ilin sgk müdürlüğünden ssklı bir işte çalışmadığına dair iki tane çıktı alıp primsiz ödemeler genel müdürlüğüne gönder bir haftada bağlarlar maaşinı

Onu da deneyim bakayım teşekkürler.umarım bunca çabam sonucsuz kalmaz...

2022 aylığı

merhaba arkadaşlar ben 2 senedir maaş alıyorum evrak takibine şimdi sorgulama yaptım durumu AKTİF maaş durdurulma nedeni TANIMSIZ diye yazıyor acaba bu ne anlama geliyor maaşımmı kesildi TANIMSIZ ne demek ama ama durumum aktif gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim

Aylığın aktif yazıorsa sorun yok eryaman...Aylığın kesilmedi, devam ediyor.

Üst Alt