Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evrak takipteki online ödeme tutarı ne anlama geliyor?

murat-63

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Öncelikle herkeze selam ve acil şifalar diliyorum,sorum şu benim evrak takipte online ödeme tutarı 486 tl yazıyo ama online ödeme tarihi ve açıklama yapılmamış,yaklaşık 3-4 aydır takip ediyorum ama hala ödeme tarihi ve açıklama yazmıyor, neden yazmıyor ben bu parayı alabilirmiyim yoksa yazmasını beklemem mi gerek hala yada yapabileceğim birşey varmı bu konu hakkında, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Ziraat Bankası'Na gidip para hesapta mı diye bakın bence. Şans...

Bülent abi cevabın için sağol, dediğin gibi bankaya gideyim ben, bellimi olur yatmıştır belki teşekkürler.

Acil şifalar sizede ben yeni üyelerden ve sizin gibi maaş bekleyenlerdenim 8 ay bekledim artık öğrendim sayılır bunların ne demek olduğunu sadece tutarı yazmışlar daha bankaya paranız yatmamıştır emin olun eğer online ödeme tarihi kısmınada tarih yazılır ve açıklama kısmına ziraat bankasına paranız gönderilmiştir diyosa hemen sevinmeyin çünkü online ödeme tarihinden itibaren 8 yada en fazla 10 gün bekliceksin ancak paramız bankada gözükürmüş ben bugün artık çıldırdım sgk kurum başkanıyla görüştüm o da bana anlattı benimkindede 20 eylül 2010 yazıyor ama ortada para yok bunu sordum oda 28'inde alabileceğimi söyledi banka parayı bekletiyomuş anlicağın bize gönderilen parayı 7-8 gün kullanıyolar.ya biz her yerde engelle karşılaşmaya alıştık nasıl olsa ama yetti gerçekten..İ

yigeceler arkadaşım umarım sen ben diğer alamayanlar alırız en kısa zamanda..

git bak kardeşim paran yarmıştır ama sicil no ile gitmen lazım.benim de bu ayın 20 sinde yatmıştı bu gün gittim aldım parayı.

Üst Alt