Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Friedreich Ataksisi (FA) hastalığında yükseklik korkusu..?

Konular
5
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar yükseklik korkusu olan var mı aranızda, benim üç dört sene öncesine kadar böyle bi sorunum yoktu ancak şimdilerde sanırım kendiliğinden gelişen böyle bi problemim var bu hastalıktan kaynaklanıyo olabilir mi bu sorumuda sevgili babene sormakla onu fazla meşkul etmem sanırım teşekkür ederim

Valla bende öyle bir korku yok.. Ağabeyimde var ama o da hasta değil.. ;) FA'den kaynaklandığını sanmıyorum.. Ama yine de kesin konuşmamak gerekli. Hele arkadaşlar da yazsınlar durumlarını..

sevgili baben asıl beni tedirgin eden şey sonradan kendi kendine gelişmiş olması

Evet, ben de şaşırdım ona.. Tam ayrıntılı bilemeyeceğim ama ilgili doktorlara sormak gerekekir.. "Böyle bir şey mümkün mü" diye.. Ya da Google Amcaya bi sor bakalım ne diyecek?

Ahanda bulldum bitane forum: :D http://forum.psikolojikdanisma.net/

Üye ol ve sor bakalım böyle bir durum olabilir miymiş? Buraya da yaz sonucu e mi?

sorumu yazdım gönderdim cevabı gelince tabiiki burayada yazarım zahmet edip benim sorumu sorabileceğim forum bulduğunuz için teşekkür ederim

:oops: :oops: Rica ederim yaa.. Teşekküre hiç gerek yoktu.. Keşke daha fazlasını yapabilsem..

slm

valla abla bende yukseklık korkusu yok gercı yuksek bıryere hıc cıkmadım ama :lol:

çıkma zaten ablası düşersen çok üzülürüm canım benim

Yükseklik korkusu bendede var.
Yüksek biyerdeysem ve bu yüksek yerden aşağıyı görürsem korkuyorum.1 metre yükseklik bile olsa bende korku oluyo.
Zaten ayakta durmakta zorlanıyoruz ve illaki bi yerden destek almadan sabit duramıyoruz.Bence bu, f.a. nın bize kötü bir hediyesi.
Bu rahatsızlık yüzünden hep sağlam & güvenli adım atmak zorundayız,
"Ya bu yükseklikten düşersem,"
bu düz biyere düşmekten daha kötü sonuçlar yaratır.
Sanırım beynimizde bunun farkında.Yükseklik korkusu bu yüzden olabilir diye düşünüyorum...

benim demek istediğimi o kadar güzel anlattın ki kelimelerini iyi seçmişsin teşekkür ederim arkadaşım

Bu korku sadece bendemi var acaba diye düşünmekteydim.
Hatta soruyu forumda sormak istiyordum.
sen önce davranıp soruyu sormuşsun.
Asıl ben sana teşekkür ederim.

Üst Alt