Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Fulmaks firması ve ürünleri güvenilir midir?

ebediyata

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Fulmaks firmasından aşağıdaki sandalyeyi almak istiyorum.İsmi pek yaygın bir firma değil internette.
Ürünlerini kullanan ve memnun olan var mı?

Fulmaks gayet dayanıklı bir marka. Ancak internet üzerinden sipariş verirseniz araç istediğiniz gibi çıkmayabilir. İmkanımız,varsa gidip deneyin öyle karar verin. Dış genişliği 66 cm günlük hayatta sorun teşkil edebilir. Pilot koltukludur. Şahsi görüşüm bu koltuklar hiç rahat değil. Aracı kullanırken sürekli kayarsın. Ben wollex w168 enjoy sipariş verdim internetten. Fabrikadan göndermelerine rağmen araç ilk gününde beni yolda bıraktı. Fabrikayı aradığımda durum bildirdim. Kumanda beyninde bu özellik mevrutmuş yani araç tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağını hissettiğinden otomatik kapanıyormuş.. Araç yarım saat sonra çalışır hale geldi. Ben rampayı çıkarken bu oldu. Bahsi geçen aracım elektromanyetik fren sistemi de yokmuş. Yani joystickten elini kaldırdığında veya ani fren yaptığında üç dört saniye sonra durabiliyordu. Şuan lamira B modeli kullanıyorum. Araç üçüncü yılında. Hiç kırığı falan olmadı. Arada on tekerleğin bilyesini değiştirdim. O da benden kaynaklı. Arabanın önünü kaldırıp gittiğimden kırılıyor :). Tabi kaldırımlardan çıkıp indiğimi de saymazsam :)... Diyeceğim şuan kullandığım araç gayet iyi. O kadar rampa çıkıyom bni hiç bırakmadı. Şuan düşünüyorum yeni bir araç alsam herhalde yine lamira b modeli alırım...

Cevap için teşekkürler.Maalesef deneme şansım yok herhangi bi bayiisi yokmuş direk fabrikadan satıyorlar.

Firma yerli ve ürettiği modeller de güzel, ürün zaten faturalı ve garantili bir ürün olacağı için hakkınızı arama konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

akulu sandalyeyi begenmediginizde aninda iade edebiliyorsunuz, fulmaks bunun garantisini acik bir sekilde veriyor, zaten kanuni bir hak.

Arkadaşlar merhaba akülü sandalyeler eskidiği için yeni bir tane alacağım. Aranızda fulmaks marka kullanan varmı? Nasıl bir araba, yani çok sıkıntı çıkarır mı?

@Mahmut bider,
Ben yaklaşık 6 ay önce fulmaks 7860 modelini internet sitesi üzerinden satın aldım, sipariş vermeden önce dilerseniz telefonla irtibata geçip bilgi alabilirsiniz gayet ilgililer, aldığım modelden gayet memnun kaldım kaliteli ve sağlam bir sandalye sadece ilk kullanmaya başladığımda bazı engelli rampalarında inip çıkarken askıda kalıyordum patenaj yapıyordu, ancak sonra fark ettim ki arkada ki devrilme önleyici küçük tekerler yere çok yakın ve zemine takılıyor bir kadame yukarı alınca sorun kalmadı.

Üst Alt