Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Genel Sağlık Sigortam onaylanmış. Aktive etmem gerekliymiş..?

AYBAROGLU

Üye
Konular
35
Reaksiyonlar
3
Arkadaşlar GSS için sonucu öğrendiğimde başvuru onaylanmış sağlık müdürlüğüne gidip açtırmanız lazım yetkili ben hiç birşey anlamadım bu GSS nedir sağlık müdürlüğüne gidip ne gibi işlemler yapabilirim...

Sağlık hizmetlerinden yararlanabilmek için sgk'ya gidip talepte bulunacaksınız o kadar. Çok kısa ve kolay bir işlem...

sen nerden ögrendin sonucu benim abim için de başvurduk hale bir cevap yok...ssk biz adrese yazılı cevp gönderecez dedi 5 ay oldu ses çıkmadı

ben zaten sağlık hizmetlerinden yararlanıyordum bunun bana getirisi yokki artı geçen gitmiştim sırayı anlatmaya kelime bulamıyorum şuan ben bu gss ne işe yaradığını hala anlamış değilim:D

genel saglık sigortası hiçbir sosyal güvencesi(ssk bagkur istege baglı skk) olayan kişilere devlet tarafından saglık hizmeti verilecek uygun görülürseuygun görünmese kademeli olarak 39 tl 200 kadar cıkıyormuş.yani yeşil kartları bi güzel temizlrdiler :)

sen saglıktan yararlanıyorsan seninle ne akakası var anlamadım

Üst Alt