Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Genel sağlık sigortası diş tedavisini karşılıyor mu?

eryaman

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
0
slm arkadaslar ben ozurluyum 2022 maasi aliyorum bildiginiz gibi yesilkartlar kalkti ama devletten saglik sigortam var dislerimi komple yaptirmak istiyorum ne yapmam lazim yapiliyormu yapiliyorsa nasil bir yol izlemem lazim bile arkadaslardan bilgi istiyorum tesekurler.

arkadaslar bu konu hakkinda bilgisi olan varsa paylassin

Hocam devlet hastanesinde yapılıp yapılmadığını bilmiyorum ama özel dişçiye giderseniz devlet %60ını ödüyor geri kalanını da siz ödüyorsunuz. Bunun için ilk önce devlet hastanesindeki dişçiye gidiyorsunuz, ben engelliyim beni özel dişçiye sevk edin diyorsunuz o sizi sevk ediyor.

geçmiş olsun bagkurumu 6 ay önce kapattım ve gss ye geçtim daha önce bağkur ıle gıttığim hastaneye gss ile 3 ay sonra yıne gittim ve dişimi yaptırdım ve halen agız bakımım devam etmekte gss aüğızbakım hadtanesınde masrafları karşılıyıor fakat 5. ay gıttıgımde prımı ödemeyı unutmuşum muayene olamadım borcu ödedım ama tam gun içinde halen borç gozukuyordu bagkur gıbı değil 350 lıra bagkur hemen ödenıyor aynı saatte muayene olunabılıyordu gss bır gun hastanede beklememe ragman ertesı gune kaldı anlayacagın 5 aylık borç sabahtan yatmasına ragmen 165 lıra 1 gunde işlenmedi malüm parası olana guluyor herşey sanırım fazla uzattım

istisna olarak söyleyim primi devlet tarafından ödenen eski adıyla yeşil kartlı ise kişi farklı bir uygulama olabilir.

Üst Alt