Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Göz merceğinin değişmesinin sakıncası var mıdır?

Konular
15
Reaksiyonlar
0
ıyı aksamlar yardımınıza ıhtıyacım var
ben bugun dunya goz hastanesıne gıttım lazer ıcın ama lazer uygun degılmıs amalıyat olur dedıler o da goz mercegının degısmesı hayat boyu %95 garantı verıyorlar aynı gozluk takmıs gıbı gorursun dedıler
amalıyat 10 mılyar olacam ama bu amalıyatın goz mercegının degısmesının sızce bır sakıncası var mı

cevaplar ıcın tesekkurler

saglık

arkadaslar ben gozlerımde 5 bucuk derece astıgmat var gozluk kullanıyorum ama sevmıyorum
dunya goz hastanesıne gıttım goz ıcı mercek degısecek dedıler
aynı gozluk kullanmıs gıbı olacak mercegı takınca gozluk olmayacak yanlız pahalı 9500 tl ama olacam

bu amalıyat hakkında bılgısı olan var mı bır rıskı var mı

Göz operasyonları şanş işi gözlükle idare edebiliyorsan gözüne dokundurma SEVGİLER

benim dayim iki gozunu birden kaybetti basit bir katarakt ameliyatindan
ameliyatlardan once soyle boyle goruyordu

saglık

arkadaslar sadece goz mercegı takılacak goze doktor omur boyu garantı dıyo gozluk kullanmıs gıbı gorecen dıyor bana lazer uygun olmadıgı ıcın yapılıyo sadece bu oluyomus dedınız gıbı katarak degıl gozlugu atmak ıcın sunı mercek takılacak oyle bugune kadar gunde 5 amalıyat oluyomus bu hastanede ve hep basarılı korluk deınız hıc olmamıs ne yapayım ben uygun olmasa zaten bunuda yapmıyorlar

Üst Alt