Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

GSS kapsamında olanlar üniversite hastanelerine gidebilecek mi?

İLHAN 06

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
merhaba şimdi sgk 2022 den sağlık güvencem var şimdi üniversite hastanelerine
gidebiliyozmu bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

Egitim ve araştırma hastanesinden sevk alırsanız gidersiniz..

ben yeşil kart degil 2022 den yeşil kartla aynımı işleme tabiyiz

saglık güvencesi aynı G S S primi devlet tarafından karşılanan..

GSS neki neden başlık degişti SGK gecmedik mi
birde Ankara da nerden sevk alırız
Teşekkürler ertugrul bey

Raporum var normal tedavi için üniversite hastanesine gitmeyi düşünüyorum sevk nerden alırız onu bilmiyorum aile dr sevk edermi

Yazılarımda belirtiğim gibi Egitim ve Araştırma Hastaneleri başka yerden sevk alamazsın..

Ankara - Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ankara - Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ankara - Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ben Ankara - Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne gittim biz bakarız sevk vermeyiz diyorlar ne gerekce kullanırsam gazi e sevk ederler

Devlet hastahanelerinden sevk alabilirsiniz tabi sevki de ancak uygun görülürse sevk ederler yok eğer hastahanede tadavi edilebilecek bir durum söz konusu ise sevk vermezler üni nastahanelerine sevk almakta zorluk çkartıyor doktorlar hı rğrtki tadaviye üni hastahanesinde başlanmış ise gördüğünüz tedavi haklondaki evrakları da sevk istediğiniz doktora göstererek sevk isterseniz kolaylıkla sevk alabilirsiniz

g s s sevk

kare devlet hastanesi darken numune hastanesini kastediyorsun herhalde iki yıldır tıpfakültesi hastanesinde tedavi görüyordum enson üç ay önce sevk için gittigimde hiç bir numune hastanesinin sevk verme yetkisi yok sadece egtim araştırma sevk verebilir onlarda çok zor verir dedi aynende öyle oldu ne ilgileniyorlar nede sevk veriyorlar başdan savıyorlar yeşil kartlıyı g s s li yapmışlarda primini devlet ödüyormuş masal anlatıyorlar g s s nin anlamı genel sorunlu sigortası herhalde

1 Ocak 2012 itibari ile devlet hastaneleri artık sevk edemiyor yanlızca egitim ve araştırma hastaneleri sevk yaparsa gidilebiliyor ,yanlış bilgi verilmesin...

1 ocak 2012 den çok önce devlet hastaneleri sevk etmiyordu ya işlerine gelmiyordu yada devlet baba emrediyordu ben bi hastalığım için eğit ve araştırma hastanesine gitmiştim ertuğrulun yazdığı tarihten çok önce vo o hastane istenen tekikler yoktu dr aynen şöyle söyledi sevk edemeyiz niye diye sorduğumda sevk ücretinizi bizim hastane karşılamk zorunda klar dedi yani anlıyacan hastanenin karşılaması drların da döner olan ama birtürlü dönmeyeyen sermayeden paylarının azalması

şöyle yada böyle sevk yanlızca egitim ve araştırma hastaneleri veriyor ...

kimden bahsediyorsunuz merak etme diye kim neyi merak edecek.01 derken benden bahsediyorsanız yanlış cümle kullanmışsınız.

uzun lafın kısasıııııı devlet hastahaneleri çok zorunlu durumlarda üni hastahanelerine sevk eder onun dışında sevk vermezler biz tedavinizi yaparız deyip tedavinizi yaparlar başka da yolu yok hı birde doktoru özel muaynanesinde görürseniz yani özel muaynane dediğimde el altında birşeyler sıkıştırsanız sevki aslan gibi verirler
bence üni hastahaneleri ni tercih etmenin bir anlamı yok orada hep stajyer ler var hastayı alıyorlar deney tahtası misali ellerini atmadıkları yer bırakmıyorlar sonuçta (0)
bence kenidinizi dedeney tahtası yapmanın bir manası yok arkadaşlar

üniversite hastanesi para tuzagı sevkli gitsen dahi 3 ay sonraya gün atıyor 3 ay sonra muayeneye gittiginde hasbel kadar bir test tetkik varsa o da 2-3 ay sonraya gün atıyor her tarafları sorun. yani anlayacagınız ömrünüzün bir kısmı ünüversite hastanesinde geçer.yok param var diyorsan o zaman ünüversite hastanesi size çok büyük kolaylıklar saglar.fakirde bekler durur şifa bulacagım umuduyla.

Üst Alt