Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

GSS ödeme zamanından önce muayene olabiliyor muyum?

Maymuncuk12

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
4
Arkadaşlar merhaba bugün gidip genel sağlık sigortası yaptırdım ve toplam 1020tl bir borç çıktı, yarın ise randevum var ve önemli biraz. Oradaki memur bu borcu ödedikten sonra muayene olabilirsin, ödemelisin dedi. Ama borcu az önce kontrol ettim 1 temmuz'a kadar ödeme sürem gözüküyor. Bu 1020tl'lik borcu ödemeden yarın gidip muayene olabilir miyim? Borcu ödemediğim takdirde bir ücret çıkar mı, muayene olmama engel bir durum oluşur mu? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Gerçekten sadece bilen kişiler cevap verirse daha da memnun olurum.

Herhangi bir SGK örnek Ümraniye sgk çevirin telefonla GSS servisini isteyin bunları sorun benim bildiğim muayene olamazsınız ama acilden girerseniz bilemiyorum

Gss arayıp borcunu teyit et bence. Sonra mobil bankaciliktan da ödeniyor taksitle nakit avansla da ödenir misal ama kesin bilgi almamda fayda var TC no yazıp baksınlar sisteme hemen geçmez ödeme yaptığında hemen hastane gitme yarim saat bir saat sonra düşer mumkunse bı gün önce ödeme yap öyle git çünkü o durumda da muhasebe servisini arayıp sisteme düşmedi ödemem bakar mısınız denilecek internet bankacılığında kesin tutar çıkıyorsa odesen sorun olmaz sanırım

@zubizaretta,

Hocam 1020tl borç çıkıyordu onu ödedim. E devlette gözüküyordu. Zaten 11 Mayıstan beri sağlık sigortam yok. Mayıs ve haziranı ödedim 2-3 saat oluyor. E devlet üzerinde de ödendi olarak gözüküyor. E devlet sgknin sitesine yönlendirdi orada da iki ayın borcu gözüküyordu, ondan evvel çalışıyordum zaten. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Yarın muayenemi Allah'ın izniyle olurum diye düşünüyorum.

Üst Alt