Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Güvence hesabı nedir? Nasıl yararlanılır?

Güvence Hesabı

Arkadaşlar bugün bir haber izledim GÜVENCE HESABI diye bir hesap varmış ve kaza yapan kişilere biriken fondan para yardımı yapılıyormuş ölen kişilerin yakınına yaralanan ve engelli kalan kişilerin kendisine bir basın mensubu olarak yeni duyuyorum çalıştığım kurumda haberi yayınladım haberim oldu acaba zaman aşımı varmı sanki öyle bişeylerde var sizlerinde haberi olsun diye Güvence Hesabı adreside veriyorum bilgisi olanlar olmayanlara aktarırsa iyi olur bize haber veren olmamıştı... saygılar

Ben guvence hesabini kullandim, bana carpan adam tam allahlikti, ne kasko ne trafik sigortasi, ustelikde 8/8 sucluydu (arkadan carpti)

Evraklari gonderdikten sonra, uygun gorurlerse size bir ibraname imzalatiyorar ve 2-3 hafta icinde odemenizi yapiyorlar.

Guzel bir uygulama, tavsiye ederim.

münir bey ama kazadan sonra belli bir zaman içinde başvurmak gerekiyo galiba yarın detaylarını öğreneceğim ciddi paralar veriliyormuş..

ama aracın trafik sigortası yoksa güvence hesabı kullanabiliyorsun kazaya karışan aracın trafik sigortası varsa sigorta ile çözüyorsun ...

Üst Alt