Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

H sınıfı Ehliyet için sağlık kurulu raporunu sorunsuz alabileceğim hastaneler..?

kartal87

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum.hangi devlet hastanesinde en hızlı ve sorunsuz sağlık kurulu raporu alabilirim.tecrübeli arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

H sınıfı ehliyet için özel hastaneler de sağlık raporu verebilir. Sürücü kursunun sürekli çalıştığı özel hastaneler sorun çıkarmaz bence...

sağlık raporu

slm arkadaşlar özel hastaneden aldığımız rapor trafik işinde işe yarıyomu acaba tşk

Evet, H sınıfı ehliyet için özel hastanelerden rapor alabilirsiniz.

sağlık raporu

yani bunu tertibat taktırıp trafik şubedeki işimi halledebiliyorum değilmi cevabın için teşekkür ederim

Hayır! Sadce H sınıfı ehliyet için geçerli o özel hastane raporu. Senin söylediğin, özel donanımlı otomob,l almak için rapor. O raporlar sadece devlet hastanelerinden alınır. Özel hastane raporları orada hiç bir işe yaramaz.

sağlık raporu

desene istanbuldan gene ta çoruma gidecez gene başka hastane vermiyo sağ el proteze ne salakça bi iş bu anlamadım genede sağolasın

Üst Alt