Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayat sınırsız bir deniz gibi gelir [O an]

Obstacle

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
3 Mayıs günü.. öğleden sonra hayatımın akışının değiştiği gün
Çok yüksek bir yerden düşerek kalçamı kırmadım. Ziraat Bankasının merdivenlerinden kalça kemiği öylesine dağılmış ki platin yerine protez taktılar 3 gün bekledim .iyi ayar yapılmamış. Acı ile yaşamayı öğrendim Hayat sınırsız bir deniz gibi gelir
Bir bakarsınız sınırlarınız var.Engelleri kendi başınıza aşarsınız Protezli tarfımda tırnağımı keserim aileme bırakmam.gözümden yaş geliyor resmen.
Haziran ve kasım ayına kadar denize girerim Soğuk filan aldırmadan vucudumu alıştırdım

2016...

15 Temmuz olmuş, askerler darbe yapıyormuş hastanede herkes koşuşturma halinde..

Bayram tatilinde Sinop'a gelmiştim motoru devirmişiz dünyadan bi haber..

6 ay sonra gözlerimi açtığımda gördüm kafamdaki zımbaları, ameliyat etmişler kafadan..

Aradan geçti 5 yıl kendime hep aynı şeyi söylüyorum artık, ölene kadar da söylemeye devam edeceğim...

"Mal da yalan mülk de yalan, var gel biraz da sen oyalan"

2012 ağustos ayı. Kendimize ve aldığımız kararlara çok güveniyoruz yaa. Lanetimin başladığı zaman...

M.Ö ve M.S tarih yazar ya Öncelikle geçmiş olsun sinop'ta kazaya ugramanızı üzüldüm.Samsun eniştemin memleketi Aklım eserse her tarafa gidiyordum.Uçak hariç vasıta uzun yolculuk adaptasyonum var

Denizde yaşayan balık değiliz ne yazık kı denize düşen alalede kabuğuz

Obstacle

Tek sorun o denize düştüğümüzde etrafımızda sarılacağımız çok yılan var :) Zehirsiz olanı bulabilmeye çalışıyoruz :p

Üst Alt