Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hemofoli karnemde babamın SGK'sının yazıyor olması ilaç alırken sorun yaratır mı?

-efe-

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama ben engelli statüsünden özel bir lojistik firmasında işe başladım(3 Ekim 2012)Benim şöyle bir sorunum var;

Hemofili hastasıyım ve hemofili karnemde babamın sigorta numarası yazıyor.Ben ilaç almak için gittiğimde bu sorun olur mu değişilmesi gerekir mi?Ayrıca e-sgm sitesinden baktığımda prim ödendiği halde
"1104 - Son bir yıl içinde 30 gün gss prim gün sayısı olmadığı için, provizyon verilememiştir." diye bir şey diyor bunun açıklaması nedir acaba.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi Günler

Eğer çalıştığınız firma 3 ekim tarihinde sigortanızı başlatmışsa, 30 günlük süre tamamlandığı için sağlık güvencenizin başlaması lazım. Bir eczaneye girip kontrol edebilir, ya da en yakın sgk merkezine giderek konuyu açıklığa kavuşturabilirsiniz.

İhmal etmeyin...

Üst Alt