Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Her bölgeye özürlü otobüsü istiyorum...

kadir1981

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar,
bana yardımcı olmanızı istiyorum. özürlü otobüsün gelmesi için çok kişiden taleb istiyorlar.
arkadaşlar hep beraber olup iett'ye faks çekelim
bir kişi için özürlü otobüsü yollamıyorlar bizim bölgeye
hep beraber olursak faks atarsak daha iyi olur; belki o zaman gelir

Ama bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum:
Bahsedilen; aynı yerde oturan kişilerden talep gelmesi. Yoksa, A semtinde oturan biri için, ülkenin değişik yerlerinden istekte bulunulması pek bişey ifade etmez gibime geliyor.
Bu anlamda, aynı muhitte oturan arkadaşların organize olması gerekir.

sevgili dostlar sakın beni yanlış anlayıp dilekçe eylemimizi kırıyor sanmayın dilekçe göndermeniz ayrıca beni mutlu eder .ne varkı mevcut otöbüsler arızalı ve dogru düzenli çalişmıyor.ama ben size iyi bir haber vereyım istanbul büyükşehir belediyesi ve İETT nin aldıgı bir kararla bundan böyle alınacak bütün ötöbüsler engelilere uygun olacak 2005 yılı için sıpariş verilen beşyüz otöbüs yılbaşından itibaren her ay 50 otöbüs olmak üzere sefere başlayacak bu demektirki hersemte engellilerın yararlanacagı araçlar gelecek hepimize geçte olsa hayırlı olsun saygılarımla.

çok sevindim.ama istanbul dışında olupta araba alamayanlar napacak acaba.T.C hükümeti bununla da ilgili birşeyler düşünüyor mu?

Üst Alt