Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Her ilde engelli sağlık kurulu için bir hastane olmalı bence

hilal72

Aktif Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Bugün bimere bir dilekçe yazdım bu dilekçemde engelli sağlık kurulu raporu almak için başvurduğumuzdaki zorlukalrdan bahsettim devlet hastanelerinde hem normal hastaların çokluğu hem de heyete gircek olan kişilerin çokluğundan ve yine heyetlerin yalnızca öğlen saat 12 kadar devam etmesinden dolayı günlerce hastanelere gelip gitmemizden kalabalıktan yoğunluktan bir adamlık yerde 3 kişnin şıkışı vaziyete heyete girmesi için beklmesinden heyeleterdeki yoğunluktan tam olarak sorunumuzu anlatamadan heyet kararlarının verilmesinden falan bahsettim
bu yüzden her ilde yalnızca engelli sağlık kurulu verecek normal hasta muayenesi yapmayacak bir devlet hastanesinin olmasını talep ettim böylece tek bir günde işimizin bitebileceğinden daha az yorulacağımızdan sıraların daha az olacağından bundan dolayıda heyete giren kişilerin tam olarak şiakyetlerinin doktorların daha iyi kadieye alacaklarından bahsettim

sizdende uygun gören arkadaşlar var ise sizlerde bu yünde bimere istekte bulunmanızı rica ediyorum.

Üst Alt