Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Heyet raporumu iş kazası raporumla nasıl ilişkilendirebilirim?

özenç

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
iş kazasından ortopediden %15 rapor aldım itirazlarımın hiçbiri kabul görmedi bende geçen hafta bugün heyete girdim normal maluliyet (2022) oranı olarak müracaat ettim ve 32 rapor verdiler bana bu rapor iş kazasıyla ilgili olarak gelmiş olsaydı sürekli işgöremezlik maasimda ona göre olurdu ben şimdi bu raporumu iskazasi raporumla nasıl ilişkilendirebilirim başına gelen yada bu konuya hâkim olan bı arkadaşım varmı acaba nasıl bi yol izlemem lazım???

İş kazası degerlendirmesi ile engellik tespiti birbirinden farklı cetvelerle hesaplanır ikisi ayrı şeylerdir

Bende merak ediyorum suan %28 is goremwmezlik maasi aliyorum ve is bulamiyorum heyete girsem engelli raporu icin bana kac verirler bir is yerinde engelli calisa bilmem icin son care rapor almam lazim ..ben engelli raporu diemi gircem heyete

hanedar devlet hastaneler engelli raporu veriyor. sağlık kuruluna git orada engelli raporu almak istediğini memurlara söyle. engelli raporları ücretsiz çıkıyor.

Üst Alt