Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İBB Ekonomik Destek Paketi kapsamında sakatlara yardım yapıyor.

alifatih1958

Aktif Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
65
Kıymetli arkadaşlar.

Bugün (30 ocak 2024-09,27) İBB Beyaz Masa (Çözüm Merkezi), telefonumun B.Çekmece Sakatlar Derneği tarafından kendilerine verildiğini belirterek beni aradı, öncelikle Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını iletti ve akabinde de bana EKONOMİK DESTEK PAKETİ kapsamında yardımda bulunulacağını ifade etti. Ben de çok şükür herhangi bir yardıma ihtiyacım olmadığını, emekli maaşım ile geçinip gittiğimizi, bahse konu yardımın ihtiyacı olan başkalarına yapılmasının daha uygun ve makbul olacağını ifade ederek şahsa teşekkürlerimi ilettim. Akabinde kendisine bilgi maksatlı olarak ne kadar bir destek verildiğini sorduğumda, ses zaten çok bozuk geldiğinden, söylenenleri tam anlamadım ancak anladığım muhtemelen nakdi yardım olacak, belki ayni, emin değilim.

Anladığım kadarı ile Tayyip Bey gibi Ekrem Bey de seçim öncesi muslukları açmış.

İstanbul’da ikamet edip böyle bir yardıma ihtiyacı olan sakat arkadaşların 153’ü yani beyaz masayı aramalarında fayda olacak sanırım.

Selametle

@alifatih1958,

sizi arayanlar hangi numaradan aradi cep nosu ile mi yoksa sabit hat mi benide aradilar biri sabit biri cep no olmak uzere tanimadim icin ve ankettir diyetek acmadim numarayi paylasirmisiniz bu arada eski mhdeki iki komsuyada ev ziyareti yapilmis 2 bin TL,lik yardım verilmis

Muhterem kardeşim beni arayan numara 153.. İBB'nin beyaz masa numarası..
Selametle..

Teşekkürler cevap icin beni arayanı aradım internet satıyorlardı 😂 seçmece yapıyorlar sanırım

@BitiGen,

Seçmece yapıyor olsalar beni hayatta hiç aramaz İBB. Veya İstanbul'da arayacakları en son sakat kişi ben olurdum.
Selametle.

Üst Alt