Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrar külodu kullanan var mı?

Herkese selamlar;

Arkadaşım bu mikrop üretir kullan at değil ise ne fark eder .
Bakın sizlere doğru bildiğiniz bazı yanlışlarıda yazayım dediğimi deneyin rahat edersiniz yoksa hastane de üroleji randevu al talil yaptır yaparsınız yakınmanızda 2 gün geçer 3 gün yine enfeksiyon kapıp tekrar başlar kaçaklar. Ayrıca bu idrar var hissi kaçak enfeksiyon sizin erkekliğinizide etkiler yeterli sertleşme olmaz.

Tak yapmanı öneririm. Tak yapmadan bir milyoncularda tam strilir olmasada şeffaf eldiven alın tek kullanımlık 100 adet 30-40tl her zaman dış ortamda elinizi yıkayamaz ve eliniz kirli olur. O eldiveni tak sondası tuttuğunuz sağ veya sol ele takıp penis başa varsa batigon silip eldiven ile tuttuğunuz takı takıp çıkardıktan sonrada mutfak havlu peçetesi 2 adet penisinize sarıp kilotu öyle çekin yoksa kilot içindeki tüy kıl zaten nemli olan penis ucuna yapışır sonra tak yapınca idrar kanalından içeri gider.( dandik havlu peçete olmasın kaliteli havlu peçete penisinize yapışmaz.) ( eldiven konusunda elbetteki ameliyat eldiveni daha iyi strilir ama fiyatı çok pahalı ve sadece o eldivenin strilir olması yeterli olmaz havalandırma penis yıkanması sağ sol ameliyat eldiveni olmalı bu işlemler başlanmadan elinizide bolca sabun su ile 1 dk en az yıkamalısınız bunu her zaman yapamayacağınız için amaç sadece şeffaf eldiven ile mevcut elinizdeki mikropları penise bulaştırmamak bunun altını çizeyim.)
Çünkü aranızda baston tekerlekli sandalye vs kullanan arkadaşlar var.

Takı yaparken takın içindeki plastik içerisinde uzun süre beklemiş normal su patlatma dan 1.5 litre kaynamış soğutulmuş suya sokup takını yap o şişedeki suyu günde kaynat değiş en az 1 veya 2 kere değişerek takı o şişede ıslatıp yap yoksa çok enfeksiyon kaparsın. Ayrıca günlük en az 1 kere normal idrar yap mesane hariç penisteki kanallarda kalan ilaç kalıntısı dışarı atılsın mikrop üremesin diye. Yoksa enfeksiyon kapar durmadan idrar kaçağı yaparsın! ( unutmayın ki her idrar kaçağı dışarıdaki kilot elbise ıslatma gibi hasar vermiyor belli süre sonra mesane tam dolup genişleyip boşalamadığından dolayı büzülüp mesane küçülmesine sebep olup başka hastalığa sebep oluyor.) Sebep olduğu bazı durumlar prostat olmasanızda sık idrara çıkmak idrar kaçağı penis sertleşmemesi mesane çürümesi enfeksiyon bunlardan bazıları.

Ayrıca her tak yapan kişide az miktarda enfeksiyon vardır genelde o az enfeksiyon için doktor ateş yapmadan antibiyotik yazmak istemez bi yeri yaparken diğer yerleri bozar ayrıca vücut direnci azalır bağışıklık sağlar antibiyotik de bi süre sonra fayda etmemeye başlar diye antibiyotik yazmaz bu demek değildir sende enfeksiyon yok var ama oda idrar kaçağı yanma vs yapar bununda önüne yazdıklarımı yaparak tedbir alıp geçersin. Yoksa durmadan idrara çıkarsın tam idrarın gelmeden mesanen dolmadan idrarın gelir.

O yukardakini değilde benzerini kullanan arkadaşları hastanede tanıma fırsatı buldum 2-3 sene önce onlar bana eczanaden prezervatif idrar sondası aldıklarını ucunda idrar torbası geçen aparat ile idrar torbana takıp özellikle uyurken kullanıyoruz ve belli periyotlarda el yakmayacak su ile yıkayıp tekrar kullandığını ve ucuz olduğunu söylemişti bana hem daha ucuz olsun olsunda 30-40 -50 tl olsun kapalı kutuda gösterdi bana prezervatif gibi ucunda idrar torbası girmesi için boru gibi bölge vardı.Hem ufak daha kibar ve strilirce kullanırsın.

😂 Arkadaşım attığın linkteki nedir öyle inek koyun keçi sağma cihazı gibi😂

Dediklerimi yaparsanız hem enfeksiyon kapma süreniz uzar hemde idrar kaçağı yapma oranınız azalır. Ayrıca doktorum bana çok çay içme idrar söktürür 4 saatte bir bardak su bir bardak çay iç demişti. Dengele çok su çay içmek günde 2 veya 2.5 litre fazlasıda böbreklerin fazla çalışıp iflasına sebep oluyor dedi. Dengeli iç dengeli idrar yap kendi doktorun ol ALLAH kolaylık versin inşallah.

Ee umarım anlattıklarımı uygulayan arkadaşlar çok rahat edecek ALLAHIN izniyle çok faydalı olacak yazdıklarım sizlere banada bu kadar mesai harcayıp yazdığım için birer ALLAH razı olsun deminiz yeterli olacaktır. ( Duanızda anlattığım işlemi yaparken aklınıza geldikçe ALLAH razı olsun deminiz yeterli) ALLAH şifa versin inşallah.

Son düzenleme:
@TuhafHayat,

öncelikle dikkate alıp uzun uzun cevap verdiğin için teşekkür ederim....
bu yazdıklarını ben zaten 25 senedir uyguluyorum.ben ürünü, dışarı çıktığım 1-2 saat için acaba kullanabilir miyim şeklinde değerlendirmek için sordum.malum her zaman tak yapılabilecek bir ortam bulunmuyor...yine de Allah razı olsun...

@ozzy,
@ozzy, ALLAH cümlemizden razı olsun inşallah. O durumlarda prezervatif sondaya idrar torbası takman daha mantıklı olur kardeşim. Yukardaki zımbırtı ile değil hasta sağlıklı insanlar zor idrar yapar cinsel organda fazla baskıya sıkmaya gelmez daha başka sorunlar çıkarır. ALLAH acil şifa verip yardımcı olsun inşallah

Üst Alt