Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İkinci el Phonak işitme cihazı satılıktır

Belgin şen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Elimde ikinci el phonak işitme cihazı var annem iki üç kere kullandı sonra kullanamadı uygun fiyata almak isteyenler bana burdan yazabilir

Model nedir, fiyat ne kadar düşünüyorsunuz?

Phonak markası üç kere kullandı beşbin aldık yarı fiyatına saticam

Çok geldi sanırım fiyat yada markayı beğenmediniz cvp vermediniz

Yok ben hangi model diye merak etmiştim. Anneme cihaz almayı düşünüyoruz da ama hiçbir fikrim yok cihazlar konusunda. Bir tane sormuştum 7500 TL dediler Philips marka. Ama SGK indirimi, normal indirimler falan hariç. Ben ayrıca ilgilenen arkadaşlar olur belki diye de sorma ihtiyacı hissettim.

En azından bir fotoğraf yükleyin. Neyi satmak istediğiniz anlaşılmıyor maalesef. Envai çeşit işitme cihazı var

çamlıca

Doğru daha yeni üye oldum yükleme bilmiyorum

Evt tskler resim yüklemeyi deniycem

Hangi şehirde siniz siz

Belgin şen
Ben de Ankara'dayım ancak ben işitme cihazı zaten aldım. Düşünen arkadaşlar için kolaylık olsun diye fotoğraf teklif ettim.

https://www.hizliresim.com/ gibi bir siteye resim yükleyin.
En alttaki forumlar yazan yeri kopyalayıp yapıştırın.

Ben Eskişehir'deyim. :)

Anladım tmm tskler

Başaramadım resim yüklemeye satamiycam herhalde neyse kalacak artık letgoya koysam nasıl olur acaba

Belgin şen makinecim.com diye bir site var. Ben de bu site sayesinde orayı öğrendim. Birçok kişi 2. El işitme cihazını orada satılığa çıkarmıştı. Belki orayı da denemenizde fayda olur.

Üst Alt