Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İl sağlık ehliyet komisyonu (İstanbul Anadolu yakası) ne zaman toplanır, bana ne zaman randevu verilir?

sttt

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
6
Merhaba iyi günler;
Sol elim doğuştan bilekten ampute ehliyet için formları doldurup teslim ettim size komisyon için bilgi vericekler dendi ama yaklaşık 3 4 hafta oldu ne bir mesaj nede bi arama geldi arayıp sorabileceğim bi numaraya da ulaşamadım böyle bi durum yaşayan yada herhangi bi bilgi alabileceğim numara biliyosanız bilgi verirmisiniz etrafında bilgi alabileceğim benim gibi biri yok şimdiden teşekkür ederim

Kardeşim kolay gelsin.
Belki işine yarayacak bir ip ucu olabilir vereceğim telefonlar, onlardan sorabilirsin.
Avrupa Yakası: Yenimahalle (Bakırköy) il sağlık. 0212.638 33 99
3 no.lu başkanlık ofisi (Sadi Konuk Hast.-Bakırköy) Komisyon evrakını teslim ettiğim yer:0212.409 16 00
(Bu numaralar 2 yıl önce ehliyet işlemlerine başladığımda elde ettiğim ve görüştüğüm numaralardır)
İşin rast gitsin inş.
Selametle..

Merhaba;telefonunuza mesaj gelicek sizi bir hastaneye davet edicekler,bazen 40 günde olabiliyor. bu süreç yukarda verilen telefon numaralarınada arayıp sorabilirsiniz.

Merhaba bana bugün mesaj geldi 24 temmuz çarşamba günü toplanacakmış komisyon

@Hilal05,

Merhaba banada mesaj geldi sonunda 26 temmuz cuma günü de ben giricem inşallah

@sttt,

benim mesaj gelirse maltepe devlet

ne zaman başvurdunuz mesaj gelme süresi ne kadar sürdü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt