Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlk aylık ödemesinin belli olması, toplu para ve dönem maaşının zamanı?

jacky_041

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
kolay gelsin. ben amcama %88 özürlü raporu aldım. sol bacağı kanserden dolayi kesildi 23 şubatta. tüm evraklari tamamladim ve gonderdim. su an
durumu: aktif
nevi:muhtac
ilk odeme:18/05/2009

yaziyo. aradim 170 nolu telefonu ve online olarak ziraat bankasina havale edilmis gorunuyo 08/06/2009 da

bu arada amcam 1956 dogumlu! fakat bana para 1633 tl dediler. bunun icine ne dahil? cunku bildigim kadariyla 2009 da ozurlu ayligi 270 tl ve 3 aylik 810 yapiyo?

diger sorum da bu toplu para diyolar ve normal ayligini ne zaman alacak ve ne kadar olacak?

bilgilendirirseniz cok memnun olurum ve bu site icin tekrar tesekkurler kolay gelsin!

Basvurdugunuz subat ayindan haziran ayina kadar birikmis toplu paraniz 1633 tl tutuyor hersey normal.

Bundan sonra Eylul,Aralik,Mart,Haziran aylarinda olmak uzere

“Doğum Yılının Son Rakamı;

0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü,
1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü,
2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü,
3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü,
4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü aylıklarını almaktadırlar.

Ödeme günlerinin resmi tatile denk gelmesi durumunda ise tatili izleyen mesai günü ödeme yapılmaktadır.“

Eylul ayinda maaslar %4.5 zamli alinacaktir.Saygilar

tesekkurle

cevap verdiginiz icin tesekkurler bugun parayi aldimda bi 1633 un ayrintisini yazabilirmisiniz?yada 6 eylule ne kadar maas alacak?tekrar tesekkurler....

% 4.5 zamla,%70-99 arasi ozurlu maasi yaklasik 30 ila 35 tl arasi artacak. Tahminen 3 aylik 870 tl olacak.

Üst Alt