Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnternet indiriminde engelli oranına göre fark var mı?

Barisgzl1

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
18
Arkadaşlar engeli raporunun yüzdesine göre internet indirimi daha fazla oluyor mu ?

@Kırmızıı, Firmanın internet sitelerine bakılabilir bir çok internet firması var.
En pahalısı Türk telekom onu kullanmak zorunda değilsiniz.
Ben gigaspeed firmasının 100 mb fiber engelli tarifesini kullanıyorum 140 tl ye.
Türk telekom engelli indirimiyle bu fiyatların yanına bile yaklaşamaz.
Hem aboneliğin engelli kişinin üzerine olmasına gerek yok ben oğlumun engelli raporuyla başka firmada olan internetimi 1 gün için hiç kesinti olmadan modeme şifre bile girmeden taşıdım.

@kara duman,

Şuan telekomdayız onu kapatmadan direk geçiş yapılırmı?önce orayla ilişiği kesmek gerekmiyormu?birde bu net ismini yeni duyuyorum kullanımı nsl acaba

Kanka, mobil hattın faturalıysa eğer tanımlat raporunu %25 indirim sağlasınlar. Faturada.

@Kırmızıı, Hayır kapatmana gerek yok taşıma yapıyorsun mobil telefon hattı taşır gibş ara bilgi al kafana yatarsa geçersin

türk telekomla hiç işin yok tabi türk telekoma tahaaütün yoksa.

Ben kullanıyorum sıkıntı yok zaten türk telekom altyapısını kullanıyor çoğu firma sadece isim değişiyor tahaaüt olmadığı için memnun kalmazsan geri başka firmaya geçersin seçim sizin tabi.

Türk telekomun fiyatları inanılmaz pahalı ben çok uzun yıllardır türk telekom kullanmıyorum hangi firma ucuzsa ona taşıyorum.

Son düzenleme:
Türk telekom da uzak dur gerisi hangi firma olursa olsun pişman olmasın her firmanı %25 engelli indirimi vardır. oturduğu yeri alt yapısına sorgulaması yapın önce hangi iyi işte ona başvur ama dediğim gibi türk telekom pişmanlıktır.

Son düzenleme:
%40 Raporunuz var ise tarifelerden net %25 indirim indirim hakkınız vardır

Türkcell süperonline raporu yükletmek için gittiğimizde engel oranına göre indirim artıyor demişti ondan sordum.

Üst Alt